Torebka Supple Lady Dior Maffashion Maffashion i jej torebka Supple Lady Dior Czarna torebka Dior Supple Lady z ćwiekowanej skóry Pasek J'Adior Dior Maffashion i Małgosi Rozenek Torebka Supple Lady Dior Maffashion
Torebka Supple Lady Dior Maffashion
Instagram
1/5
Torebka Supple Lady Dior Maffashion
Instagram

Co sezon, to nowy „najgorętszy" trend, look, marka – tak, wiemy, czasem można odnieść wrażenie, że moda cierpi na nadpobudliwość i sztucznie napędza koniunkturę na nowe rzeczy, których nie potrzebujemy ani my, ani środowisko.

 

Zobacz też: Bez tej torebki Rihanna nie rusza się z domu! Wraca trend na logomanię?

 

Ale co innego akcesoria… czy mogłybyście się oprzeć nowej, skórzanej torebce? Czarna, nabijana ćwiekami skóra jagnięca, postarzana, złota metalurgia, wisiorki literujące Dior – czy tylko dla nas te słowa brzmią jak poezja?

 

Więcej: Jak powstają szpilki Dior? Zobacz to wyjątkowe wideo!

 

Nowa it-bag od Diora, ochrzczona Supple Lady, to bez wątpienia ostateczny obiekt pożądania. Maffashion już jej uległa – zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jej zdjęcia z tym nowym cudeńskiem francuskiego domu mody i dowiedzieć się o nim więcej.

 

2/5
Maffashion i jej torebka Supple Lady Dior
Instagram

Jaką torebkę powinno się zabrać na paryski tydzień mody 17? Maffashion wydaje się dobrą osobą do udzielenia odpowiedzi na to pytanie. Blogerka oglądała pokazy największych projektantów na sezon wiosna/lato 18 z Supple Lady Dior pod ręką.

3/5
Czarna torebka Dior Supple Lady z ćwiekowanej skóry

Ta maksymalistyczna torebka z nabijanej ćwiekami, czarnej jagnięcej skóry z motywem „Cannage" z kolekcji Dior wiosna/lato 17 to bez wątpienia ulubienica świata mody tego sezonu. Pokazały się z nią między innymi Sarah Jessica Parker, Anne Hathaway czy Dakota Johnson.

4/5
Pasek J'Adior Dior Maffashion i Małgosi Rozenek
Instagram

W myśl nowego, bardziej współczesnego Diora pod rządami dyrektor kreatywnej Marii Grazii Chiuri, całą linię torebek Supple Lady Dior klientka może spersonalizować. Maffashion postawiła na dodatkowy pasek z maksymalistycznym logotypem legendarnej francuskiej marki. Co ciekawe, do swojej torebki J'Adior Dior doczepiła go również Małgosia Rozenek.

5/5
Torebka Supple Lady Dior Maffashion

Tę fenomenalną, zwracającą uwagę torbę możecie kupić w 9 wersjach kolorystycznych, z ćwiekami lub bez oraz w macie i połysku. Przyjemność posiadania najbardziej trendy torebki sezonu nie należy jednak do tanich. Supple Lady Dior kosztuje aż 14 800 zł – z kolei skórzany pasek J'Adior Dior to wydatek rzędu 4 000 zł. Cóż, nadążanie za trendami nie jest łaskawe dla portfela.

Więcej na temat Maffashion Dior