luksus

Ekskluzywne i bardzo świąteczne! Oto nowa odsłona perfum Colonia Artist Acqua di Parma

luksus

 

Colonia, kultowy zapach marki Acqua di Parma, ma nowy flakon! Dlaczego jest wyjątkowy? Nowe opakowanie perfum zaprojektowano bowiem z myślą o świętach.

Tak sam flakon eskluzywnej edycji Colonia Artist, jak i pudełko, w które go zapakowano, zdobione jest rysunkami brytyjskiego artysty rysownika Clyma Everndena - zdobywcy licznych nagród i wyróżnień oraz dyrektora artystycznego kilku najbardziej prestiżowych marek na świecie. Znany jest z płynnych, graficznych czarnych linii i ze śmiałego i promiennego zastosowania barw. Chcesz poznać więcej jego prac? Zajrzyj na jego profil na Instagramie - konto @clymdraws ma prawie 85 tys. obserwujących!

 

ZOBACZ TEŻ: Carat Cartier - zapach inspirowany blaskiem diamentów

 

Acqua di Parma
Mat. prasowe

 

Flakon zdobią obrazki przedstawiające małego ptaszka (Clym od dziecka fascynuje się ptakami). Jedna scena płynnie przechodzi w kolejną: ptaszek idzie na zakupy, wygląda przez okno, by podziwiać widoki, wybiera się na narty lub przysiada na chmurce. Zabawne i bardzo słodkie!

“Clym ujął nas autentyczną elegancją swoich prac. W jego sztuce nie ma nic sztucznego, tylko instynktowna i niezwykle wyrafinowana prostota, subtelny i głęboki zmysł radości, podobnie jak nieformalna, niesztampowa elegancja Acqua di Parma. Clym perfekcyjnie interpretuje Colonia (…), który odzwierciedla wszystkie nasze wartości. Colonia to zapach, który reprezentuje uosobienie włoskiego stylu, świeża i lekka kompozycja, która promienieje radością życia”, mówi Laura Burdese, prezeska Acqua di Parma.

 

Jak pachnie zatem radość życia?

Włoskimi wakacjami! Czyli cytryną, bergamotką kalabryjską i słodką pomarańczą. W samym sercu zapachu łączą się z lawendą, werbeną i różą damasceńską. Głębię stanowią ciepłe, drzewne nuty wetywerii, sandałowca i paczuli.

Cena: Colonia 180 ml – 689 zł
Colonia Artist Edition dostępna w perfumeriach Sephora i na Sephora.pl.

 

ZOBACZ TEŻ: Świeca o najpiękniejszym zapachu i… za bajońską sumę

Acqua di Parma
Mat. prasowe

Więcej na temat perfumy
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37