Pokaz Chanel resort 19 Pokaz Chanel resort 19 Pokaz Chanel resort 19 Pokaz Chanel resort 19 Pokaz Chanel resort 19
Pokaz Chanel resort 19
East News
1/6
Pokaz Chanel resort 19
East News

 

Chociaż scenografia na pokazach Chanel zawsze zapiera dech w piersiach – wśród ozdób dotychczasowych prezentacji mogliśmy podziwiać między innymi replikę wieży Eiffela czy rakietę kosmiczną – tym razem Karl Lagerfeld przeszedł samego siebie. 

 

Więcej: A może by tak odwiedzić pop-upowy butik Chanel w Saint Tropez?

 

Przy okazji pokazu kolekcji resort 19, francuska marka wzniosła w paryskim Grand Palais nadmorską marinę wraz z rzeczywistej wielkości transatlantykiem. Oczywiście. 

 

Więcej: Gdzie mieszkają dzikie... elegantki. Oto wszystko co musicie wiedzieć o nowym pokazie Chanel

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby mu się lepiej przyjrzeć i dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o nowym pokazie Chanel.

 

2/6
Pokaz Chanel resort 19
East News

 

Olbrzymi statek, który wzniesiono w samym środku Paryża na cześć letniej willi Coco Chanel we Francji ochrzczono La Pausa. Z jego pokładu wyłaniały się modelki takie jak Gigi Hadid, Stella Maxwell czy Adut Akech ubrane w białe rajstopy, berety i spodnie w paski.

 

3/6
Pokaz Chanel resort 19
East News

 

Nie po raz pierwszy Lagerfeld sięga po marynarski motyw. Już w 2017 roku zorganizował w rodzinnym Hamburgu pokaz, który odbył się w miejskim porcie.

 

4/6
Pokaz Chanel resort 19
East News

 

W ciągu swojego życia Coco Chanel uciekała od zgiełku miasta na długie rejsy po Europie, zatrzymując się w słynnych kurortach od Wenecji aż po Monte Carlo.

 

5/6
Pokaz Chanel resort 19
East News

 

Lagerfeld nawiązał do ulubionego hobby założycielki marki ubierając modelki w luźne szorty czy oversize’owe marynarki.

 

6/6
Pokaz Chanel resort 19
East News

 

Musimy przyznać, że jeśli chodzi o scenografię, wczorajszy pokaz Chanel był chyba najbardziej ambitnym jaki kiedykolwiek widzieliśmy.

 

Więcej na temat Chanel