Chanel Gabrielle Torby Chanel Gabrielle Chanel Gabrielle kampania Kristen Stewart Chanel Gabrielle Plecak Chanel Gabrielle Kate Foley
Chanel Gabrielle
Bergdorf Goodman
1/6
Chanel Gabrielle
Bergdorf Goodman

Postać Coco Chanel zainspirowała niezliczoną ilość ikonicznych toreb, zapachów i akcesoriów, z których większość ochrzczono jej chwytliwym, dwusylabowym pseudonimem. Jednak nowej najgorętszej torbie francuskiego domu mody nadano prawdziwe imię projektantki – Gabrielle.

 

Więcej: Must-have każdej fashionistki: Księga Stylu Coco Chanel

 

W linii Gabrielle znalazły się pikowane torby na ramię z łańcuszkiem na pasku oraz miniaturowe plecaki w stylu lat 90-tych ze skóry jagnięcej dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Z kolei do dużych toreb typu shopper wykorzystano postarzaną oraz gładką skórę cielęcą i posrebrzaną i pozłacaną metalurgię. Zajrzyj do naszej galerii, żeby dowiedzieć się ile kosztują torby Gabrielle.

 

Zobacz też: Pierwszy zegarek Chanel dla mężczyzn: Monsieur de Chanel! Czemu wart jest... niemal 200 tysięcy z?

 

2/6
Torby Chanel Gabrielle
Materiały prasowe

Gabrielle jest pierwszą kompletnie nową linią toreb Chanel od 2011 roku, kiedy to Karl Lagerfeld zaprezentował światu ikoniczny już model Boy. „Gabrielle to coś więcej niż imię: to zaproszenie do samoakceptacji, wiary w siebie i słuchania swojego wewnętrznego głosu skierowane do wszystkich kobiet", pisze Chanel w oświadczeniu.

3/6
Chanel Gabrielle kampania Kristen Stewart
Materiały prasowe

Do kampanii nowej linii Chanel zaangażowało najbardziej inspirujące ze współczesnych ikon mody.  Na chwilę obecną francuski dom mody udostępnił stworzony przez Karla Lagerfelda film, w którym wystąpiła Kristen Stewart.

4/6
Chanel Gabrielle Plecak
Materiały prasowe

Do udziału w pozostałych obrazach, które mają być ujawnione w najbliższych tygodniach, marka zaprosiła Carę Delevingne, modelkę Caroline de Magret oraz Pharrella Williamsa.

5/6
Chanel Gabrielle Kate Foley
Materiały prasowe

Odrębną kampanię nowej linii Chanel stworzył nowojorski dom towarowy Bergdorf Goodman. W wypuszczonym przez nich filmiku możemy podziwiać legendarną stylistkę i konsultantkę Kate Foley (jeszcze niedawno była ona kupcem w Opening Ceremony), która prezentuje stylizacje na cały dzień z nową ikoniczną torbą Chanel w roli głównej.

6/6
Torby Chanel Gabrielle
Materiały prasowe

Linia Chanel Gabrielle jest już dostępna w sprzedaży i żeby przygarnąć jedną z nowych toreb będziesz musiała zainwestować. Ceny akcesoriów wahają się między 12 tys. zł, a… 132 tys. zł. Zobacz je wszystkie na stronie Chanel.