Perfumy Obsessed Calvin Klein, kampania perfum Obsession Calvin Klein, 1993r. Kate Moss i Mario Sorrenti w 1993r. oraz w 2017r. Goście na premierze perfum Osessed Calvin Klein Perfumy Obsessed Calvin Klein Perfumy Obsessed Calvin Klein
Perfumy Obsessed Calvin Klein, kampania perfum Obsession Calvin Klein, 1993r.
Materiały prasowe
1/5
Perfumy Obsessed Calvin Klein, kampania perfum Obsession Calvin Klein, 1993r.
Materiały prasowe

Czy pamiętacie kultowe reklamy Calvina Kleina z lat 90-tych z Kate Moss? Dzięki nim niepozorna nastolatka stała się międzynarodową gwiazdą modelingu, przecierając szlaki i kształtując branżę mody taką, jaką znamy dzisiaj.

 

Calvin Klein wypuścił właśnie nieopublikowany wcześniej filmik zza kulis legendarnej kampanii perfum Obsession z 1993 roku, na którym możemy podziwiać młodziutką i naturalną Moss w obiektywie jej ówczesnego partnera, fotografa Mario Sorrentiego.

 

Przeczytaj też: Kate Moss przez lata przyjaźniła się z Georgem Michaelem. Teraz nakręci o nim film

 

 

Ten filmik to zaledwie przedsmak całej kampanii, którą Calvin Klein promuje swój nowy zapach. Premierę linii perfum Obsessed – będącej reedycją klasycznego zapachu amerykańskiej marki – ogłoszono na londyńskiej imprezie w prawdziwie elitarnym gronie. Z kolei w Polsce nowy zapach zostanie wprowadzony do sprzedaży już 1 sierpnia.

 

Więcej: 14-letnia córka Kate Moss, Lila Grace Hack wystąpiła w pierwszej reklamie! Przypomina matkę?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się więcej o nowych perfumach Obsessed od Calvina Kleina i zobaczyć zdjęcia z ich ekskluzywnej premiery.

 

2/5
Kate Moss i Mario Sorrenti w 1993r. oraz w 2017r.
Instagram, materiały prasowe

Kampania Obsession Calvina Kleina z 93 roku była pionierska, ponieważ po raz pierwszy w branży modowej mogliśmy zobaczyć prawdziwy udokumentowany romans w formie kampanii – Kate Moss i fotograf Mario Sorrenti byli wtedy parą. Ich proste, czarno-białe zdjęcia stały się już ikoną popkultury samą w sobie.

3/5
Goście na premierze perfum Osessed Calvin Klein
Materiały prasowe

Nic więc dziwnego, że dyrektor kreatywny Calvina Kleina, Raf Simons postanowił żeby jego pierwszy zapach dla amerykańskiej marki był hołdem oddanym kultowemu romansowi supermodelki i fotografa. Na premierze nowego zapachu Obsessed w Spencer House w samym sercu Londynu  pojawiły się – poza Kate i Mario – największe nazwiska branży mody.

4/5
Perfumy Obsessed Calvin Klein
Materiały prasowe

Monochromatyczny, prosty flakon nowych perfum Obsessed jest dalszym nawiązaniem do minimalizmu lat 90-tych. Z kolei sam zapach w wersji dla kobiet Calvin Klein opisuje jako orientalny, aromatyczny i zielony. Wersja dla mężczyzn jest orientalną, drzewną, ambrową kompozycją. Za obie wersje Obsessed odpowiada genewski dom perfumiarski Fermenich.

5/5
Perfumy Obsessed Calvin Klein
Materiały prasowe

Jesteście ciekawi świeżej reinterpretacji kultowego zapachu od Calvina Kleina? Nowy zapach Obsessed zostanie wprowadzony do sprzedaży w  Polsce od 1 sierpnia 2017.

Więcej na temat Kate Moss Calvin Klein