Krem marki SENSAI, 730 zł

Poznaj uosobienie japońskiego piękna i odkryj wyjątkowy mus marki Sensai!

Krem marki SENSAI, 730 zł

Marka SENSAI zachwyciła swoich pierwszych klientów 40 lat temu w Londynie. Szlachetne i przemyślane japońskie piękno wzbogacone pracą naukowców, to atuty marki SENSAI, która zdobyła serca najbardziej wymagających Europejczyków. Zaawansowane, nieustannie doskonalone technologie wzmacniają dążenie do przybliżenia nieskazitelnego piękna. 

Odkryj ABSOLUTE, doświadcz SENSAI.

Identyfikacyjny, najważniejszy składnik Jedwab KoishimaruRoyalTM jest zarejestrowanym znakiem towarowym. Został on włączony w formułę lekkiego musu z mikrokarbonicznymi bąbelkami, które poprawiają kondycję skóry, wlewając w nią jakby nowe życie, budząc świetlistą jasność Kinuhada – jedwabistą, nieskazitelną cerę.

Mikrobąbelki zawierają w 100% czysty kwas węglowy i przełomową Technologię SENSAI, dzięki której możliwe jest zmniejszenie rozmiaru bąbelków, stabilizacja ich przed rozbiciem imaksymalizacja ich stężenia w celu zwiększenia rozpuszczalności. Bąbelki mają około 50μm średnicy i są 8,000 razy mniejsze niż bąbelki w wodzie gazowanej. Mikrobąbelki są chronione przez polimery i środki stabilizujące zapobiegające ich przedwczesnemu rozpadowi oraz dodatkowo zabezpieczone zostaje stężenie kwasu węglowego w formule. Mikrobąbelki zapewniają niebywałą* koncentrację i stabilność kwasu węglowego dla skóry, a najnowocześniejszatechnologia łączy naturalne zjawiska biochemiczne z pielęgnacją przeciwstarzeniową.

* wśród produktów Kanebo Cosmetics Inc.

Kwas węglowy (dwutlenek węgla rozpuszczony w wodzie) czasowo obniża pH w krwinkach czerwonych, co wspomaga uwalnianie tlenu. Jest to proces zwany w medycynie 'efektem Bohra' – jedno z najbardziej pożądanych działań fizjologicznych. Badacze związani z medycyną, farmakologią czy kosmetologią szukają sposobów na stymulowanie tego procesu. Kwas węglowy łatwo przenika przez skórę rozszerzając naczynia obwodowe i czasowo uwalnia tlen z krwinek czerwonych. Pęd świeżego tlenu poprawia cyrkulację krwi i dostarcza ważne składniki odżywcze do zewnętrznych warstw skóry, gdzie jak się uważa, zachodzą procesy regeneracji komórek skóry. Takie działanie zapewnia wygładzenie skóry oraz rozjaśnienie jej kolorytu.

 

ABSOLUTE SILK MICRO MOUSSE TREATMENT 90 ml

IZCD* - 730 PLN

Lekki mus z mikrobąbelkami poprawia kondycję skóry w połączeniu z Jedwabiem Koishimaru RoyalT M, zastrzeżoną mieszanką składników, która wprowadza w nowy wymiar piękna. Po nałożeniu produktu bąbelki mniejsze niż pory wnikają w głąb skóry, która jakby nasycona nowym życiem przekształca się i zyskuje nową energię. Młodzieńczy wygląd, odporność i świetlistość cery zapiera dech w piersiach.

Bardziej niż kiedykolwiek, skóra jest gotowa na przyjęcie składników odżywczych zawartych w następnie nakładanej pielęgnacji.

* informacyjnie zebrana cena detaliczna

 

 

 

Więcej na temat balsam
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09