Dom Ariany Grande
Dom Ariany Grande
1/5
Dom Ariany Grande

 

Ariana Grande ma za sobą ciężki czas. Były chłopak piosenkarki przedawkował narkotyki i został znaleziony martwy w swoim domu. Piosenkarka rozstała się z nim zaledwie kilka miesięcy wcześniej. To mocno wstrząsnęło Arianą Grandę. Na szczęście artystka może liczyć na swojego nowego chłopaka. Pete Davidson czule się nią opiekuje.

Ciekawe, czy w tym roku Ariana Grande również uda się do luksusowej posesji w górach, gdzie lubi koić swoje nerwy. Panują tam nieziemskie luksusy! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Ariana Grande jest w ciąży?! To zdjęcie wprawiło w osłupienie jej fanów

2/5
East News

 

Choć Ariana Grande jest rozchwytywaną artystką, zawsze znajduje czas na to, aby wyrwać się na kilka dni z miasta i zaszyć się gdzieś w malowniczych górach. Do tej pory najchętniej odpoczywała w pensjonacie w Mountain Village w Kolorado. Ariana Grande kocha tamtejsze widoki. Oprócz tego piosenkarka mogła liczyć na prawdziwe królewskie warunki. Dom, w którym zatrzymywała się z przyjaciółmi, spodobałby się nawet najbardziej wymagającym osobom! 

 

Zobacz także: Ona taka piękna, on coraz bardziej upiorny! Co zrobił ze sobą Pete Davidson?!

3/5
East News

 

Posiadłość w Mountain Village, gdzie wypoczywała do tej pory Ariana Grande, mieści w sobie 7 sypialni. Do każdej z nich przynależy jedna luksusowa łazienka z wygodną wanną. Do dyspozycji gości pozostaje również kryty basen, sauna, stoły bilardowe, kino domowe oraz piękna jadalnia, gdzie posiłki serwuje prawdziwy szef kuchni. Wieczorami Ariana Grande i jej przyjaciele mogli się także relaksować przy klimatycznym kominku. 

 

Zobacz także: Demi Lovato sprzedaje swój bajkowy dom na Wzgórzach Hollywood! Jego wartość? 37 mln zł! ZDJĘCIA

4/5
East News

 

Na razie nie wiadomo, czy Ariana Grande odważy się odwiedzić tę posiadłość. Piosenkarka boi się bolesnych wspomnień. Ariana Grande wypoczywała w tym miejscu ze swoim ukochanym, Mac Millerem, który zmarł we wrześniu. To może być dla niej ciężka podróż...

5/5
East News

 

Chcielibyście zamieszkać w tej rezydencji choćby jeden dzień? My bardzo :) 

Więcej na temat Ariana Grande