Anna Lewandowska na balu TVN Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska na balu TVN
Zobacz zdjęcia!
1/5
Anna Lewandowska na balu TVN

Tego nikt się nie spodziewał! Anna Lewandowska mimo napiętego grafiku i licznych obowiązków, zjawiła się na balu Fundacji TVN Nie Jesteś Sam! Trenerka pojawiła się sama, bez Roberta, i zachwycała wyglądem. Na swoim profilu Anna Lewandowska wyjaśniła szczegóły swojej obecności na balu.

 

Dziś ważny dzień i głośno mówimy o dobroczynności, dzięki Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. To bardzo ważne dla potrzebujacych, dlatego zawsze pomagam jak mogę, tak zostałam wychowana, za co jestem wdzięczna mojej Mamie. Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy, dlatego zachęcam Was do pomagania! - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.

 

Anna Lewandowska postawiła na białą sukienkę, która na pierwszy rzut oka wyglądała bardzo skromnie. Wystarczyło jednak, by trenerka odwróciła się plecami do fotoreporterów, a wtedy... Zresztą, przekonajcie się na własne oczy, że Anna Lewandowska wie, co znaczy zadać szyku! Zobaczcie galerię zdjęć.

 

Zobacz: 

 

2/5
Anna Lewandowska
ONS.pl

Lewandowska dobrała do całości skórzane szpilki „Flame” od Francesco Russo za 2500 złotych i torebkę The Attico za 1400 złotych.

 

Anna Lewandowska na balu TVN

3/5
Anna Lewandowska
ONS.pl
4/5
Anna Lewandowska
ONS.pl
5/5
Anna Lewandowska
ONS.pl