Snaekrsy Louis Vuitton Archlight Snaekrsy Louis Vuitton Archlight na pokazie kolekcji wiosna/lato 18 Snaekrsy Louis Vuitton Archlight Snaekrsy Louis Vuitton Archlight Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe
1/6
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe


Czy Anna Lewandowska ubiera się... fajnie? Wiele można powiedzieć o stylu słynnej trenerki, dietetyczki i małżonki kapitana polskiej reprezentacji. Wygodnie? Ależ oczywiście. Prosto? Jasne. Elegancko? Niekiedy. Sportowo? Pewnie. Ale zobaczywszy nową stylizację Anny chyba nikt nie pomyśli, że jej look jest odjechany, w trendzie lub po prostu fajny.

 

Więcej: Marina i Sara Boruc bawią się na tygodniu mody w Mediolanie we wszystkich wiosennych trendach, które powinniście znać

 

Cóż, ewidentnie to stare dzieje. Od paryskich stylizacji z tygodnia mody, aż po „czilowanie" w domowym zaciszu w swetrze Miu Miu – Anna coraz bardziej przykłada wagę do tego, żeby jej ubrania były w trendzie. Jej najnowszym modowym oświadczeniem jest nowa para odjechanych sneakersów od Louis Vuitton, które są bezapelacyjnie jedną z najgorętszych par nadchodzącej wiosny/lata 18.

 

Więcej: #selfie. Nowa kolekcja couture Margieli spodoba się gwiazdom, paparazzi – oraz każdemu z aparatem w telefonie

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie o nich wiedzieć – łącznie z ich bezprecedensową ceną.

 

Więcej: Szachownica, maski i suknie z siatki. Maria Grazia Chiuri pokazała surrealistyczną kolekcję couture

 

2/6
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight na pokazie kolekcji wiosna/lato 18
East News

 

Przed wami model Archilight od Louis Vuitton, który jest propozycją słynnej francuskiej marki w supergorącym trendzie na brzydkie, masywne sneakersy, które wyglądają jak butowe Frankensteiny – ale wszyscy i tak chcą je nosić.

 

3/6
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe

 

Jak twierdzi sama słynna francuska marka, projekt „arczlajtów" jest zainspirowany zarówno vintage'owym lookiem koszykarzy z lat 90. jak i trendem na futuryzm, który podbił kolekcje na wiosnę/lato 18.

 

4/6
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe

 

Archlighty są produkowane z mieszanki technicznych materiałów, mają przeskalowaną, gumową podeszwę oraz całkiem spory język. Różne wariacje kolorystyczne nowych snakersów mają pasować do każdej stylizacji i epoki, natomiast ogólny design buta jest wyrazem miłości dyrektora kreatywnego LV Nicholasa Ghesuière'a do kina science fiction, na przykład „Stranger Things".

 

5/6
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe

 

Niekonwencjonalna, masywna sylwetka nowych sneakersów jeszcze dalej posuwa zapoczątkowany przez Rafa Simonsa, a następnie przejęty przez Balenciagę trend na brzydkie buty. Archilighty są bezpośrednią ripostą Louisa Vuittona na Triple S od Balenciagi czy Rhytony od Gucciego. Mimo masywnych wymiarów, sylwetka tych sportowych butów z metką LV prezentuje się stosunkowo zgrabnie i futurystycznie.

 

6/6
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe

 

Nowe „brzydkie" buty od Louis Vuitton zostały wypuszczone 23 lutego w wybranych showroomach a ich cena wynosi kosmiczne – niemalże równie kosmiczne co ich wygląd – 3699 zł.