Anna Lewandowska w luksusie opływai Anna Lewandowska Isabel Marant 1175 zł Buty „Eclypse” od Stelli McCartney 2235 zł Anna Lewandowska
Anna Lewandowska w luksusie opływai
Instagram
1/5
Anna Lewandowska w luksusie opływai
Instagram

Anna Lewandowska nie tylko wyznacza trendy w świecie fitness, ale także w świecie mody! Nie jest żadną tajemnicą, że stylizacje trenerki zawsze budzą ogromne zainteresowanie jej fanek. Zawsze, gdy Anna Lewandowska zaprezentuje nową sukienkę, bluzę czy buty, ubrania te znikają ze sklepów jak świeże bułeczki. Możemy już zacząć mówić o "efekcie Anny", choć podejrzewamy, że najnowszy look może nie zostać tak szybko skopiowany. Tym razem trenerka postawiła bowiem na bardzo luksusowe ubrania i dodatki. Od stóp do głów miała na sobie światowe marki! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, gdzie i w jakich cenach można kupić ubrania Anny Lewandowskiej.

 

Zobacz: Skromna Lewandowska, drapieżna Siwiec, czy elegancka Rozenek? GŁOSUJCIE na najlepszą stylizację tygodnia!

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Swoją luksusową stylizację Anna Lewandowska zaprezentowała na Instagramie. Na pierwszy rzut oka look trenerki wygląda niepozornie. Ma na sobie kolorową bluzę z napisem, krótką dżinsową spódniczkę, odsłaniającą jej zgrabne i wysportowane nogi oraz białe sneakersy. Okazuje się jednak, że za cały outfit Anna Lewandowska musiała zapłacić ponad 3 tysiące złotych!

Zobacz: Anna Lewandowska w sukience za... 10 tysięcy złotych!

3/5
Isabel Marant 1175 zł
Mat. prasowe

Anna Lewandowska postawiła na bluzę Isabel Marant za 1175 zł. 

Zobacz: Jaka mama taka córka! Lewandowska i Sykut noszą identyczne stroje jak ich córki!

4/5
Buty „Eclypse” od Stelli McCartney 2235 zł
Mat. prasowe

Jeszcze większe wrażenie robią buty Anny Lewandowskiej. Trenerka postawiła na  buty „Eclypse” od Stelli McCartney za 2235 złotych!

Zobacz: Bluza za 2500 złotych i sneakersy za 3000. Anna Lewandowska tą stylizacją rozbiła bank!

Więcej na temat Anna Lewandowska