Okulary Celine Shadow Anny Lewandowskiej Anna Lewandowska w sukience Just Paul Okulary Celine Anny Lewandowskiej Okulary Celine Anny Lewandowskiej Okulary Celine Anny Lewandowskiej
Okulary Celine Shadow Anny Lewandowskiej
Instagram
1/5
Okulary Celine Shadow Anny Lewandowskiej
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy odwiedzili Polskę z okazji meczu reprezentacji Polski z Rumunią. Ostatnio pokazali się nawet na spacerze w warszawskim parku z małą Klarą.

 

Więcej: Ania Lewandowska tuli małą Klarę! Razem z Robertem to perfekcyjni rodzice! NOWE ZDJĘCIA

 

To, że Anna jest już ikoną stylu nie podlega wątpliwości. Ale my podczas jej pobytu w domu zwróciliśmy uwagę na jeden stały element jej ostatnich stylizacji.

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy w wyjątkowy sposób uczcili sobotnie zwycięstwo. Towarzyszyła im Klara!

 

Na pierwszy rzut oka widać, że jej okulary przeciwsłoneczne to designerski model. Znaleźliśmy dla Was ich markę! Zajrzyjcie do galerii żeby dowiedzieć się gdzie je kupić – i ile kosztują.

2/5
Anna Lewandowska w sukience Just Paul
Instagram

Annie Lewandowskiej należy się pochwała. Polska WAG stawia na stylizacje, które są proste i wygodne, a jednocześnie stylowe i zgodne z trendami. Wystarczyło tylko jedno zdjęcie Anny, żeby jej prosta, graficzna sukienka polskiej marki Just Paul stała się prawdziwym hitem.

3/5
Okulary Celine Anny Lewandowskiej
Instagram

Teraz naszą uwagę przykuły okulary trenerki. Pochodzą one z linii francuskiej marki Celine! Po raz pierwszy zauważyliśmy je w pokazie na jesień/zimę 2016. Od tamtej pory różne konfiguracje tych oversize'owych oprawek zwanych „Shadow" pojawiły się w stałej linii kultowej marki.

4/5
Okulary Celine Anny Lewandowskiej
Instagram

Zwróćcie uwagę na ich opływowe kształty, centkowany deseń i deikatnie transparentne szkła. Musicie przyznać, że Anna Lewandowska wygląda w nich wspaniale – w takim kształcie oprawek każdemu jest do twarzy.

5/5
Okulary Celine Anny Lewandowskiej
Instagram

Niestety designerski look żony Roberta Lewandowskiego nie należy do tanich. Jeśli marzą się Wam okulary „Shadow" – które dostępne są w wariancie z grubymi i cienkimi oprawkami – musicie się liczyć z wydatkiem… 1739 zł! Dobra wiadomość jest taka, że nie ma problemu z ich dostępnością ;-).

Więcej na temat Anna Lewandowska