Anastasia, Beverly Hills

Ukochane kosmetyki do makijażu Kim Kardashian, Jennifer Lopez i Naomi Campbell już są dostępne w Polsce!

Anastasia, Beverly Hills

 

Jeśli kochasz testować nowości makijażowe marek, które dotąd mogłaś oglądać tylko na zagranicznych blogach urodowych, szybko wybierz się do perfumerii Sephora. Od kilku dni są tam dostępne kosmetyki kultowej w Stanach Zjednoczonych marki Anastasia Beverly Hills, a wśród nich niesamowite pomady do brwi, produkty do konturowania, płynne pomadki dające matowe wykończenie czy uniwersalne palety cieni do powiek.

Założycielka marki Anastasia Soare prowadziła w latach 90. salon urody w Los Angeles znany zwłaszcza z usługi modelowania brwi. Wśród jej stałych klientek było mnóstwo gwiazd, między innymi Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Penelope Cruz, Cindy Crawford i to one zainspirowały Anastasię to myślenia o autorskich produktach do makijażu.

 

 

 

 

Gdy w 1997 roku kosmetyki pod marką Anastasia Beverly Hills pojawiły się na rynku, od razu trafiły w amerykańskich perfumeriach na listę bestsellerów. Sprzedawały się na tyle dobrze, że teraz Anastasia Soare jest bilionerką, wymienianą w czołówce najbogatszych Amerykanek w rankingu Forbsa, a jej marka pojawia się w kolejnych krajach, także w Polsce.

 

Anastasia Beverly Hills  Lip Palette
Mat. promocyjne

 

Spośród dostępnych w polskiej Sephorze produktów Anastasia Beverly Hills naszą uwagę przyciągnęła ta niezwykła paleta do malowania ust Lip Palette (219 zł). Zawiera 18 kolorów, które można ze sobą mieszać, by uzyskać najbardziej odlotowe odcienie na ustach, jakie tylko można sobie wyobrazić.

 

Więcej: TOP 5 Fenty Beauty by Rihanna! Zobacz, które kosmetyki z kolekcji Rihanny najbardziej pokochały Polki

 

Najbardziej wyczekiwanym produktem marki Anastasia Beverly Hills jest pomada do brwi Dipbrow Pomade (119 zł). To ten kosmetyk, a także pozostałe produkty do stylizacji brwi sprawiły, że marka jest doceniana przez wiele amerykańskich gwiazd.

 

Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
Mat. prasowe

„Nasze oczy z natury dostrzegają boską proporcję i natychmiast kojarzą ją z pięknem i harmonią” – mówi Anastasia Soare i tłumaczy: – Brwi powinny zaczynać się dokładnie powyżej samego środka Twoich nozdrzy. Najwyższy punkt łuku łączyć ma czubek nosa ze środkiem tęczówki. Brwi powinny kończyć się w punkcie, gdzie przecina je linia łącząca kącik nozdrza z zewnętrznym kącikiem oka”

 

Kolejny kultowy produkt tej marki to matowa pomadka w płynie Liquid Lipstick. Jest bardzo trwała, świetnie nasycona pigmentami, wystarczy jedno pociągnięcie, by idealnie pokryła usta (109,00 zł).

 

Anastasia Beverly Hills
Mat. prasowe

 

Więcej na temat sephora Kosmetyki do makijażu
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43