Paco Rabanne Pure XS for Her, Emily Ratajkowski
Mat. prasowe

Co łączy seksowną Emily Ratajkowski, eleganckie perfumy i... popkorn? Sprawdź!

Paco Rabanne Pure XS for Her, Emily Ratajkowski
Mat. prasowe

Trzeba sporej odwagi, by połączyć eleganckie nuty kwiatowe z zapachem prażonego popkornu. Marka Paco Rabanne odważyła się na ten eksperyment, a efekt jest oszałamiający! Pure XS for Her Paco Rabanne to zapach, przy powstawaniu którego jego twórca Quentin Bisch kierował się jedną zasadą: Brakiem zasad!

Przesuwając granice swoich doświadczeń, możemy naprawdę zmienić nasze postrzeganie świata" – powiedział perfumiarz. I tak właśnie postąpił, wymyślając nowy zapach.

Paco Rabanne Pure XS for Her
Mat. prasowe

W Pure XS For Her projektant perfum wykorzystał w kompozycji nuty jaśminu i ylang-ylang, wanilii – jak dotąd brzmi bardzo klasycznie, ale gdy połączył je z delikatnym, ale bardzo apetycznym zapachem świeżego popcornu, powstała kompozycja zmysłowa, nieco prowokacyjna, na pewno wyrazista. Taka, której nie da się zapomnieć, tak jak spotkania z jego ambasadorką Emily Ratajkowski.

„Dla mnie bycie sexy to rodzaj piękna, rodzaj ekspresji, które należy celebrować” - zdradza Emily.

Paco Rabanne Pure XS for Her, Emily Ratajkowski
Mat. prasowe

 

W tę kipiącą zmysłowością i nonszalancją aurę świetnie wpisuje się także flakon Pure XS for Her Paco Rabanne, w którym najbardziej przyciągającym wzrok elementem jest wąż oplatający różową butelkę. Nowy zapach Pure XS for Her jest kwintesencją tego, czego dokonał w modzie sam Paco Rabanne. Choć był związany ze swoją epoką, czyli latami 60. XX wieku, to jednak potrafił się od niej zdystansować i łamał wszystkie zasady, które wtedy obowiązywały w świecie mody Haute Couture. Projektant został zapamiętany między innymi dzięki kolekcji dwunastu nienadających się do noszenia sukienek, wykonanych z połączenia nietypowych jak na tamte czasy materiałów: cekinów, aluminium czy rhodoidu.

 

Paco Rabanne Pure XS for Her
Mat. prasowe

 

Zapach Pure XS for Her Paco Rabanne kosztuje 339,00 zł/50 ml

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08