Agnieszka Szulim w czarnej sukience
Strefa luksusu

Agnieszka Szulim na imprezie ekskluzywnego butiku. Miała na sobie 23 tysiące złotych! ZDJĘCIA

Agnieszka Szulim na imprezie ekskluzywnego butiku. Miała na sobie 23 tysiące złotych! ZDJĘCIA
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak- Starak na gali "Srebrne Jabłka"
ONS
Newsy
Szulim odchudziła Staraka?! Milioner już tak nie wygląda! Spójrzcie tylko na najnowsze ZDJĘCIE!
Wow! Ale zmiana!

Przed sezonem bikini wszystkie panie wyciskają siódme poty na siłowni i ze smakiem zjadają listki sałaty, by na plaży prezentować swoje wdzięki jak prawdziwa bogini Wenus. Jak widać, moda na seksowne ciałka zaczyna powoli dotyczyć również panów, w tym... Piotra Woźniaka-Staraka?! Agnieszka Szulim wrzuciła na Instagram zdjęcie ze swoim narzeczonym , na którym widać Piotra. Czy wam też się wydaje, że wcześniej nieco zaokrąglony Starak schudł? My zwróciliśmy uwagę na jego płaski brzuch i twarz, która wydaje się nieco szczuplejsza!   Zobaczcie zdjęcia! Piotr Woźniak-Starak rzeczywiście zeszczuplał czy to tylko kwestia perspektywy?    Zobacz także:  Rodzice Dody wygrali proces z Agnieszką Szulim! Dziennikarka musi ich przeprosić i zapłacić! Ile?   Agnieszka Szulim dodała zdjęcie na Instagram. Starak zeszczuplał?   Tak prezentował się jeszcze niedawno.   Widzicie różnicę?

Agnieszka Szulim w fioletowej sukience
Newsy
Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie?! Milioner pokazał wymowne zdjęcie!
Czy o czymś nie wiemy?!

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są już po ślubie? Milioner pokazał na swoim Instagramie wymowne zdjęcie. Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się newsy dotyczące ceremonii dziennikarki i producenta filmowego. Na temat ich ślubu krążą już legendy, a żadne z nich nie odniosło się do plotek pojawiających się nieustannie w prasie. Wiadomo było jedynie tyle, że wesele zaplanowane jest na sierpień tego roku. Być może zakochani nieco się pospieszyli, o czym może świadczyć fotka zamieszczona na Instagramie przez Piotra Woźniaka-Staraka. Obecnie milioner pracuje nad filmem "Sztuka kochania" opartym na biografii Michaliny Wisłockiej, która zrewolucjonizowała życie seksualne w całym kraju. Milioner zamieścił zdjęcie z planu filmowego. Obok jego fotela, podpisanego imieniem i nazwiskiem oraz z funkcją, jaką pełni,  stoi krzesło Agnieszki Szulim! A podpis na nim zaskakuje! "Sztuka kochania".  Żona producenta - Agnieszka Szulim - Starak. Myślicie, że zakochani już są po ślubie czy to kolejna medialna prowokacja? Dopisek "hahahahaha" raczej skłania do drugiej opcji.   Jeśli nie, to już teraz gratulujemy!   Zobacz:   Agnieszka Szulim zdradziła, kto zaprojektuje jej suknię ślubną! Dziennikarka dementuje plotki o kryzysie Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak są już po ślubie? Myślicie, że para rzeczywiście wzięła ślub?

Agnieszka Szulim już po ślubie?
Newsy
Agnieszka Szulim już po ślubie? Projektantka jej sukni ujawnia prawdę!
Agnieszka Szulim już po ślubie? Projektantka jej sukni ujawnia prawdę!

Agnieszka Szulim już wzięła ślub? Prawdę zdradziła jej przyjaciółka i projektantka sukni, Blanka Jordan. Niedawno na Instagramie producenta filmowego, ukochanego dziennikarki - Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się tajemnicze zdjęcie z planu, na którym widać dwa krzesła. Jedno dla producenta, a drugie dla jego... żony! Tam też pojawił się napis z dwuczłonowym nazwiskiem gwiazdy - Agnieszka Szulim-Starak. Ta fotka wywołała sporo emocji i wszyscy zaczęli zastanawiać się nad tym, czy milioner i gwiazda TVN już są po  ślubie. Żadne z nich nie komentowało tej sprawy, ale tygodnik "Twoje Imperium" postanowił zrobić w tej sprawie dochodzenie. Nie obyło się bez telefonu do Agnieszki Szulim , która niestety nie chciała skomentować zdjęcia i odpowiedziała tylko: To nie jest wasza sprawa. Blanka Jordan z kolei zasugerowała, że ceremonia i wesele jeszcze nie miały miejsca. Jest zdecydowanie za wcześnie na to, żebym mogła powiedzieć coś na temat sukni ślubnej Agnieszki Szulim. A Wy jak myślicie? Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już powiedzieli "tak"?   Zobacz: Szulim odchudziła Staraka?! Milioner już tak nie wygląda! Spójrzcie tylko na najnowsze ZDJĘCIE!   Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po  ślubie? Blanka Jordan zdradziła prawdę!

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner