Zegarek Rado, Agnieszka Radwańska Zegarek Rado Zegarek Rado Zegarek Rado Zegarek Rado
Zegarek Rado, Agnieszka Radwańska
East News
1/5
Zegarek Rado, Agnieszka Radwańska
East News

Agnieszka Radwańska zadebiutowała w zupełnie nowej roli! Polska tenisistka została ambasadorką marki Rado, która zajmuje się m.in. produkcją luksusowych zegarków - zarówno dla pań, jak i dla mężczyzn. W poniedziałek pojawiła się na konferencji:

- Uwielbiam zegarki, ale kiedy trenuję czas nie jest aż tak ważny. Nie spoglądam co chwilę na zegarek. Ważne, żeby pracować nad sobą, swoją techniką, by nigdy nie wyjść wprawy - powiedziała Agnieszka Radwańska.

Zobaczcie w naszej galerii, jak na konferencji wyglądała Agnieszka oraz ile musicie zapłacić za zegarek marki Rado. Już teraz uprzedzamy, naprawdę sporo...

 

Zobacz: Agnieszka Radwańska świętowała 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała wcześniej niepublikowane ZDJĘCIE z wesela

2/5
Zegarek Rado
Mat. prasowe

Agnieszka Chylińska pojawiła się na konferencji poświęconej marce Rado. Gwiazda zaprezentowała się w bardzo seksownej kreacji! Brązowe wysokie spodnie podkreśliły jej długie nogi oraz wąską talię, a uroku dodała czarna zwiewna bluzka.

 

Najważniejsze były jednak dodatki - czarka kopertówka, kolczyki i zegarek!

3/5
Zegarek Rado
Mat. prasowe

Jeśli chcesz się skusić na zegarek marki Rado, musisz się liczyć z wysokimi cenami... Ceny wahają się między 4500 a 13000 złotych!

 

Mimo wszystko skusicie się?

4/5
Zegarek Rado
Mat. prasowe
5/5
Zegarek Rado
Mat. prasowe
Więcej na temat Agnieszka Radwańska