Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe
1/8
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe

Agnieszka Radwańska nie próżnuje. Zamiast wydawać swoje ciężko zarobione miliony na ekstrawaganckie ciuchy (nie żeby jej ich brakowało), sportowe auta czy egzotyczne podróże, tenisistka stawia na najpewniejsze inwestycje – nieruchomości.

 

Więcej: Kożuchowska, Kwaśniewska, Radwańska... Zobacz najpiękniejsze suknie ślubne polskich gwiazd!

 

Okazało się, że gwiazda sportu kupiła ostatnio nie jeden, a dwie luksusowe apartamenty w Polsce. Gdzie? Jak wyglądają? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

Więcej: Jak bawiła się na weselu i kiedy jedzie w podróż poślubną?, tylko VIVE! zdradziła Agnieszka Radwańska

 

2/8
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe

Jak dowiedział się dziennik „Super Express", Agnieszka Radwańska jest od niedawna właścicielką apartamentu w zakopiańskim kompleksie luksusowych hoteli położonych u stóp góry Nosal, Nosalowy Dwór.

 

Więcej: Agnieszka Radwańska trzy ślubne sukienki zamówiła u Agnieszki Maciejak. Zobaczcie, jak w nich wyglądała

 

3/8
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe

Cały kurort składa się z trzech hoteli – pięciogwiazdkowej Rezydencji Nosalowy Dwór, czterogwiazdkowego Grand Nosalowy Dwór i trzygwiazdkowego Nosalowego Dworu. Co prawda nie wiadomo, w którym z nich swój apartament zakupiła Agnieszka Radwańska – ale sądzimy, że można spokojnie obstawiać ten najlepszy.

 

Zobacz też: Agnieszka Radwańska już po ślubie. Goście, menu, poprawiny - tak wyglądała uroczystość od kulis!

 

4/8
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe

Nowoczesne, inspirowane folkowymi motywami wzornictwo, miękka paleta barw kojarząca się z latami 70. i obłędne, tatrzańskie widoki za oknem – zdjęcia przykładowych apartamentów nie kojarzą się z swojskim, góralskim klimatem, a raczej z apres ski nad kieliszkiem martini w superszykownym hotelu gdzieś w sercu Alp.

5/8
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe

Na czym polega zakup hotelowego apartamentu na własność? Okazuje się, że pod nieobecność Agnieszki jej pokój jest wynajmowany gościom. Tenisistka może się w nim zatrzymać kiedy tylko ma na to ochotę – przy wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem hotelu. W zamian za udostępnienie lokalu turystom, Agnieszka otrzymuje od zarządu hotelu coroczny ryczałt będący stałym procentem wartości jej nieruchomości.

6/8
Apartament Agnieszki Radwańskiej w Zakopanem
Materiały prasowe

Jak Agnieszka dotrze do swojego szykownego kondo w górach? To proste – przyleci helikopterem. Przy Nosalowym Dworze znajduje się działający przez cały rok heliport. Chyba nie myśleliście, że będzie stała w korku na Zakopiance? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7/8
Doda w Nosalowym Dworze
Facebook

Czy Agnieszka Radwańska lubi się z Dodą? Wygląda na to, że kontrowersyjna wokalistka często zagląda do luksusowego hotelu w Zakopanem.

8/8
Agnieszka Radwańska i molo w Sopocie
Instagram, East News

To nie koniec ostatnich zakupów tenisistki. Okazuje się, że Agnieszka kupiła też lokum w Sopocie! W rozmowie z portalem Naszemiasto.pl Katarzyna Radwańska, mama Agnieszki, zdradza:

„Na podróż poślubną przyjdzie czas pewnie po sezonie. Namawiam ich, by był to Sopot. Isia kupiła tam apartament nad morzem. Będą mieli czas, by odpocząć. Była tam tylko raz, z sześcioma przyjaciółkami, na wieczorze panieńskim tydzień przed ślubem. Dawid tego mieszkania jeszcze nie widział. W październiku, po sezonie będzie tam spokój, cisza i dużo jodu".

Wszystko wskazuje na to, że apartament Agnieszki w Trójmieście jest mieszkaniem prywatnym.

Więcej na temat Agnieszka Radwańska