Louis Vuitton-nowa kampania
ONS.pl

Emma Stone, Alicia Vikander i Léya Seydoux - zobacz największe gwiazdy w najnowszej kampanii Louis Vuitton!

Louis Vuitton-nowa kampania
ONS.pl

Po raz kolejny dom mody Louis Vuitton zaprosił do współpracy gwiazdy, których energia i siła idealnie odzwierciedlają postawę współczesnych kobiet. Emma Stone, Alicia Vikander i Léa Seydoux doskonale reprezentują ducha torebek Capucines, Twist i Dauphine.

Znane aktorki w nowej kampanii New Classics- Louis Vuitton!

Louis Vuitton to marka znana przede wszystkim z produkcji luksusowych kufrów, walizek i torebek z najbardziej rozpoznawalnym na świecie monogramem LV. Marka słynie z tego, że do swoich kampanii zaprasza największe  gwiazdy kina. Zarówno Emma Stone, Alicia Vikander i Léa Seydoux już wcześniej brały udział w kapaniach marki, tym razem wystąpiły razem. 

Poniżej zobaczcie zdjęcia z najnowszej kampanii New Classics domu mody Louis Vuitton z aktorkami w roli głównej, które zostały sfotografowane przez Craiga McDeana.

 

Emma Stone for Louis Vuitton
ONS.pl

Emma Stone, zdobywczyni Oskara za pierwszoplanową rolę w musicalu "La la Land", ambasadorką marki została już w 2017 roku. Aktorka pozuje z  torebką o nazwie Capucines. Czerwony kuferek z małą klapką i dodatkowym paskiem na ramię oraz złotym monogramem to kwintesencja elegancji.

 

 

Alicia Vicansder for Louis Vuitton
ONS.pl

 

Alicia Vikander, również laureatka Oskara za rolę drugoplanową w filmie "Dziewczyna z portretu", w kampanii marki brała udział już w 2015 roku. Aktorka pokochała model Twist - małą listonoszkę w kolorze białym na złotym łańcuszku i dużym ozdobnym monogramem w kolorze złotym.

 

Lea Seydoux for Louis Vuitton
ONS.pl

Francuska aktorka Léa Seydoux, znana z takich filmów jak "Życie Adeli", "Spectre" czy "Bękarty wojny" czy "Grand Budapest Hotel" już w  2016 roku brała udział w kampanii marki Louis Vuitton. W tej najnowszej pozuje z listonoszką Dauphine, ozdobionej znanym monogramem Canvas. 

Zobacz także: Torebki, które w tym sezonie noszą wszystkie fashionistki i gwiazdy

Więcej na temat Louis Vuitton
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13