Dziewiętnasty odcinek serialu W rytmie serca zobaczymy w niedzielę, 1 kwietnia, o godz. 20:00 na antenie Telewizji Polsat. Znów będzie iskrzyło na linii Adam – Weronika za sprawą Grzesia.

 

Co wydarzy się w serialu?

 

Maria (Barbara Kurdej-Szatan) wróciła na studia więc Adam (Mateusz Damięcki) będzie miał pod swoją opieką Grzesia (Borys Wiciński). Jego obecność i nastawienie do Weroniki (Maria Dębska) kiepsko wpływa na związek dr Żmudy. Śliczna policjantka kolejne noce będzie zmuszona spędzić sama… na niewygodnym, polowym łóżku.  Za to na komisariacie dużo się dzieje, a dawny ukochany – prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki)  będzie starał się być blisko niej. Czy sprawi, że ich relacje ulegną ociepleniu?

W tym odcinku zobaczymy również sprzeczkę Adama z dr Zychem (Piotr Fronczewski) oraz Marię, która znów spotka się na uczelni z Beniaminem (Kamil Kula).   

Poznamy także bardzo… nietypowy pomysł posterunkowego Szarka (Dariusz Toczek) na pierwszą randkę z Ewą (Elżbieta Romanowska). Co z tego wyniknie? Przekonamy się w niedzielę wielkanocną o godz. 20:00 w Polsacie.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

ZOBACZ: "W rytmie serca": Robert ma problemy z alkoholem! Adam jest na niego wściekły. Co wydarzy się w serialu? Sprawdź!

 

Czy ich związek przetrwa?

W rytmie serca - Mateusz Damięcki na planie serialu
Mat. promocyjne

Zobaczymy sprzeczkę Adama z dr Zychem (Piotr Fronczewski)

W rytmie serca - Mateusz Damięcki na planie serialu
Mat. promocyjne

Więcej na temat W rytmie serca