Zuza, Jasiek
Mat. prasowe

13. sezon "Przyjaciółek" dostarcza nie mniejszych emocji niż poprzedni. Losy każdej z bohaterek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) odmieniły się o 180 stopni, ale żadna z nich nie może narzekać na nudę!

Nie jest już żadną tajemnicą, że sporo wciąż dzieje się w życiu Zuzy, która w 12. sezonie cierpiała na raka. Uratowała ją eksperymentalna terapia w Nowym Jorku, gdzie poznała lekarza Chrisa. Zuza wdała się z nim w romans, nie wiedząc, że jej mąż Jasiek też ją zdradzał, gdy była w Stanach!

Jasiek dowie się o romansie Zuzy

Jak się jednak okazuje, kłamstwo na krótkie nogi i wszystkie oszustwa małżonków wyjdą na jaw. Jasiek przyzna Zuzie, że zdradzał ją z Darią, gdy ona walczyła o życie. Dowie się także o romansie swojej ukochanej! Mimo że para wybaczy sobie, to jednak Zuza nie będzie potrafiła zapomnieć o Chrisie. Markiewicz wie doskonale, jak kruche jest życie, dlatego chce z niego korzystać.

W finałowym odcinku 13. sezonu Jasiek pozna całą prawdę. To właśnie wtedy sięgnie po telefon Zuzy i przeczyta SMS-y od Chrisa. Markiewicz każe mu przeczytać wiadomości na głos i Jasiek zrozumie ich sens. Co ciekawe, te wydarzenia całkowicie odmienią małżeństwo Zuzy i Jaśka na zawsze. Przed parą całkiem nowy etap w związku! 

Myślicie, że ich relacja przetrwa? 

 

Zuza i Jasiek wydają się małżeństwem idealnym

Zuza i Jasiek
Mat. prasowe

Niestety, Jasiek i Zuza wdali się w romanse!

Zuza
Instagram

Zobacz także: Za nami już 150. odcinek "Przyjaciółek"! Sprawdź, jak dużo z niego zapamiętałaś

Więcej na temat Przyjaciółki