Przed nami drugi odcinek serialu "Zawsze warto". Co wydarzy się w życiu serialowych bohaterek - Ady, Doroty i Marty? Zobaczcie zwiastun i przeczytajcie opis!

Drugi odcinek serialu "Zawsze warto"

Ada wpadnie w kolejne kłopoty. Dzięki nagraniu z monitoringu stacji benzynowej, policjanci identyfikują dziewczynę. Nie są pewni jej roli w napadzie, więc rozpoczynają poszukiwania. Niczego nieświadoma dziewczyna próbuje zacząć przyzwoite życie i szuka uczciwej pracy, co nie spodoba się jej „opiekunowi” Italianowi (Dariusz Majchrzak)... Do systemu komputerowego w banku Doroty (Katarzyna Zielińska) próbuje włamać się haker. Kobieta bez większego problemu przywraca działanie systemu i zażegnuje poważną awarię. Dorota imponuje tym swojemu nowemu szefowi Danielowi (Hubert Kułacz). Czy odważy się w końcu powiedzieć o swojej pracy mężowi? Marek (Jacek Knap) proponuje Marcie (Weronika Rosati) uregulowanie spraw majątkowych. W banku, w którym załatwia formalności, po raz kolejny spotyka Dorotę…

Zobacz także: Julia Wieniawa zdradza kulisy sceny erotycznej z 55-letnim aktorem w serialu "Zawsze warto". Nie do wiary!

Co w drugim odcinku Zawsze warto?

Co w drugim odcinku Zawsze warto?

Więcej na temat Zawsze warto