x-news
Same dramaty i jeden powód do radości
1/5
x-news

Dramatyczne sceny w serialu "Na Wspólnej"! Zawał, wypadek... Co jeszcze zobaczymy w  2676. odcinku?

Iza (Anna Korcz) zainwestowała we własną siłownię, ale okazało się, że jej wspólnik (Radosław Krzyżowski) ma długi u mafii! W "Na Wspólnej" Brzozowska mogła oddać klub Hajdukowi (Marcel Wiercichowski), ale zamiast tego poszła na policję. Prokuratura zajęła cały jej interes. Iza została całkiem sama, bo Jerzy (Wojciech Wysocki) zostawił ją, gdy dowiedział się o jej porachunkach. 

 

Zobacz: Michał zdradził Kingę z Mariolą! Czy mu wybaczy? Zobacz, co nowego w "Na Wspólnej"!

 

W 2676 odcinku "Na Wspólnej" Brzozowska zadzwoni do Jerzego, ale on szybko ją spławi i powie, że spędza z córką czas w Zakopanem. Doda, że nie planuje powrotu do Warszawy, bo z jej ręką do interesów pewnie nie ma już do czego wracać. Wściekła Iza wsiądzie w samochód i ruszy w stronę Zakopanego, ale po drodze zostanie zawału i spowoduje wypadek!

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? 

2/5
x-news

Za kierownicą Iza poczuje duszności i straci panowanie nad samochodem. W szpitalu okaże się, że miała zawał i cudem przeżyła! 

3/5
x-news

Zaniepokojony Maks (Adam Fidusiewicz) od razu zjawi się u matki w szpitalu.

4/5
x-news

Życiu Brzozowskiej nie będzie zagrażało niebezpieczeństwo, ale będzie musiała zostać na obserwacji.

5/5
x-news

 

O tragedii dowie się Jerzy, który od razu przyjedzie do szpitala. Będzie mu głupio, że w czasie poprzedniej rozmowy nie był dla żony miły. Powie, że wróci do niej bo chce, żeby znów byli razem. Wypadek i porachunki z mafią będą więc miały szczęśliwe zakończenie. Iza i Jerzy w "Na Wspólnej" znów będą razem!

Odc. 2676 "Na Wspólnej" zobaczymy w środę 9 maja o godz. 20.15 w TVN.

Więcej na temat Na Wspólnej