W życiu Madzi (Anna Mucha) nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji. Niedawno wydawało się, że jej życie znowu wróciło na właściwe tory. Magda znalazła bowiem szczęście u boku przystojnego mecenasa. Andrzej (Krystian Wieczorek) odrzucił dla niej zaloty byłej kochanki, Anki (Weronika Rosati). Czy Magda będzie wobec niego równie lojalna? Tuż przed tragicznym zdarzeniem, w wyniku którego dziewczyna trafiła do szpitala, w jej życiu znowu pojawiła się dawna miłość. Czy Kamil (Marcin Bosak) odzyska jej względy? Z kim powinna być Madzia? Zagłosujcie w naszym pojedynku i zagłosujcie sami! 

Kamil był pierwszą wielką miłością Magdy. Oboje poznali się, gdy byli na studiach. Połączył ich wtedy płomienny romans, w wyniku którego Madzia zaszła w ciążę. Niestety, Kamil spanikował wtedy i nie był gotowy na wzięcie odpowiedzialności za ukochaną i ich dziecko. W wyniku stresu Magda poroniła, co odcisnęło piętno na jej życiu. Czy Kamil, który przez te wszystkie lata wciąż myślał o byłej ukochanej, powinien dostać drugą szansę?

Andrzej stracił głowę dla Madzi. Otoczył opieką nie tylko ją, ale również jej adoptowanego syna. Przystojny mecenas wiąże z tą relacją duże nadzieje. Liczy na to, że już niebawem staną razem na ślubnym kobiercu. Czy Madzia to właśnie z nim powinna się związać na całe życie?

Zobacz także: "Kamil odda serce Magdzie"? Szokujące teorie spiskowe widzów "M jak miłość"