9. odcinek Diagnozy - czy Anna przeżyje? Kto ją śledzi?
x-news
Seriale

Dramatyczny wypadek w "Diagnozie"! Anna Leśniewska umrze?

Co wydarzy się w serialu TVN?

Życie Anny Leśniewskiej (Maja Ostaszewska) z serialu "Diagnoza" jest zagrożone! W 9 odcinku (emisja we wtorek 17.04.2018 o godzinie 21:30 w TVN) tajemniczy mężczyzna będzie chciał ją zabić, by chronić firmę farmaceutyczną przed ujawnieniem mrocznej tajemnicy o produkcji trujących leków na endometriozę.

 

fot. Facebook

 

"Diagnoza": Anna odizoluje Martę od dzieci?! Maja Ostaszewska uważa, że to jeden z ciekawszych wątków!

Anna Leśniewska umrze?!

W ręce Anny trafią wszystkie dowody obciążające Global Vity, ale w drodze na policję wjedzie  w nią rozpędzony samochód. Bohaterski Gustaw (Łukasz Simlat) odepchnie Leśniewską i przyjmie uderzenie na siebie. Oboje trafią do szpitala, a sprawca wypadku zniknie. Najważniejsze dla Anny będzie jednak to, że nadal ma przy sobie dowody! 

 

W szpitalu zajmie się nią Michał (Maciej Zakościelny), który wróci do Rybnika, gdy tylko dowie się o kłopotach Leśniewskiej. Wolski przeprowadzi operację Anny, która w wypadku doznała urazu głowy. Tuż przed zabiegiem pacjentka przypomni sobie twarz zabójcy - to Jan Artman (Adam Woronowicz) próbował się jej pozbyć! W czasie operacji dojdzie do poważnych komplikacji. Czy w "Diagnozie" Anna przeżyje i zdemaskuje byłego męża? 

 

Zobacz: "Diagnoza": Anna trafia do szpitala! Kto chce się jej pozbyć? Sprawdź, co w 9. odcinku

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

fot: TVN

Diagnoza - co wydarzy się w 4. sezonie?
x-news
Seriale
Anna umrze w finałowym odcinku "Diagnozy"!? Lekarka wpadnie w pułapkę Oliwiera Krynickiego
Anna umrze w finałowym odcinku "Diagnozy"!? Lekarka wpadnie w pułapkę Oliwiera Krynickiego

Finałowy odcinek „ Diagnozy ” to będzie wielkie zaskoczenie dla widzów! Wiadomo, że Oliwier Krynicki uciekł ze szpitala i będzie chciał zabić Annę. Czy w finałowym odcinku uda mu się zrealizować ten plan? Jedyne o czym myśli mężczyzna to odnalezienie Leśniewskiej i zemsta za to, że to ona wsadziła go do więzienia i zniszczyła mu życie. Plan będzie prosty! Krynicki uprowadzi Annę, przystawi jej do głowy broń i padnie strzał... Czy wtedy lekarka zginie? Co w finałowym odcinku "Diagnozy"? Anka zginie? Oliwier Krynicki w szpitalu znajduje się pod ochroną strażników, ale przez chwilę ich nieuwagi uda mu się uciec! Dla Anny oznacza to tylko jedno – wielkie niebezpieczeństwo. W 12. odcinku serialu Anna po powrocie do domu zastanie Martę leżącą w kałuży krwi. Okazuje się, że została napadnięta, a za chwilę ten sam los spotka Leśniewską. Marta trafi na czas do szpitala i zajmie się nią Wolski, który złamie przepisy i wybudzi ją, aby dowiedzieć się co się stało z Anną. Niestety kobieta zaginęła! Kiedy Leśniewska odzyska przytomność, szybko zorientuje się, że jest w dramatycznej sytuacji. Jej ręce będą związane, twarz zakneblowana, a przed sobą zobaczy Krynickiego. Mężczyzna zrzuci winę za wszystkie niepowodzenia na Annę, a potem przystawi do jej głowy broń i padnie strzał. Czy lekarka umrze w 13. odcinku? Ostatni odcinek „Diagnozy” zobaczymy 29 maja o godzinie 21.30. To wtedy zobaczymy finałową scenę i dowiemy się czy Anna przeżyje! Zobacz także :  To koniec "Diagnozy" w TVN! Serial spada z anteny! Anna w pułapce Krynickiego            Wyświetl ten post na Instagramie.              ...

Serial Diagnoza
x-news
Seriale
Dzieci Anny i Artmana nie przeżyją? Tragedia w serialu "Diagnoza"
Dzieci Anny i Artmana nie przeżyją? Tragedia w serialu "Diagnoza"

Czwarty sezon „ Diagnozy ” rozpoczyna się od dramatycznych wydarzeń. W 2. odcinku dzieci Anny trafią do szpitala w bardzo ciężkim stanie po zatruciu. Ich stan z godziny na godzinę będzie się pogarszał, a Anna i Artman będą coraz bardziej przerażeni tym, co może się stać! Tragiczny w skutkach pożar! W 1. odcinku Artman podczas oglądania wiadomości dowiedział się, że spłonęło wysypisko niedaleko Rybnika. Jego dzieci były tam akurat z wycieczką szkolną. Toksyczny dym zagrażał wszystkim, którzy znajdowali się w pobliżu. Najbardziej narażone były maluchy, które znajdowały się najbliżej wysypiska. Do szpitala trafiały kolejne karetki z dziećmi, ale wśród nich Artman nie widział Zosi i Marcela. Mocno zaniepokojony pojechał na miejsce pożaru. Dopiero tam odnalazł swoje dzieci! Szybko zabrał je do szpitala, miały objawy ostrego zatrucia. Czy uda się uratować dzieci Anny? W 2. odcinku widzowie będą świadkami pogarszającego się stanu zdrowia Zosi i Marcela. W końcu decyzją lekarzy trafią na OIOM. Dzieci są na razie bardzo osłabione, z cechami dużego odwodnienia. To jest cała diagnoza? W tej chwili jedyna jaką mamy – taką informację usłyszy Anna i Jan od lekarzy. Sytuacja będzie bardzo poważna. Lekarze nie będą wiedzieli, co spowodowało tak ciężkie zatrucie i dopóki nie poznają prawdy nie będą mogli w pełni pomóc dzieciom: Dopóki nie dowiemy się co spowodowało te objawy musimy walczyć na ślepo. Czy lekarzom uda się uratować dzieci Anny i Artmana? 2. odcinek 4. sezonu "Diagnozy" już 5 marca o 21.30! Zobaczcie zwiastun odcinka: W szpitalu będzie trwać dramatyczna walka o życie dzieci. Zobacz także :  Wiemy, co wydarzy się w nowym sezonie "Diagnozy"! Wraca Englert, pojawi się Stuhr! Co jeszcze?

Diagnoza - co w 3. sezonie?
Seriale
Finał "Diagnozy" pełen tajemnic! Co wydarzy się w 3. sezonie? Kim jest Bogna i dlaczego chciała zaszkodzić Annie?
Finał "Diagnozy" pełen tajemnic! Co wydarzy się w 3. sezonie? Kim jest Bogna i dlaczego chciała zaszkodzić Annie?

  Zakończył się drugi sezon serialu "Diagnoza", otwierają się za to pytania... Jest ich mnóstwo, ponieważ scenarzyści stanęli na wysokości zadania - utrzymali widzów w wielkim napięciu do samego końca, wprowadzając m.in. nową osobę do obsady. Sporo tajemnic, niewyjaśnionych wątków, zwrotów akcji... Co więc zobaczymy w trzecim sezonie serialu, który już jesienią w TVN? Poznajcie nasze teorie i spekulacje fanów.   Zobacz: QUIZ wiedzy z 2. sezonu "Diagnozy". Sprawdź się przed wielkim finałem!   Na początku skupmy się na nowej postaci - Bognie Mróz, którą gra Danuta Stenka. Zastąpiła ona w roli ordynator Kaletę (Aleksandra Konieczna). Okazuje się, że Bogna zna Artmana (Adam Woronowicz)! Co więcej - najprawdopodobniej mieli wspólny plan, aby Anna Leśniewska (Maja Ostaszewska) zniknęła! Czy chodziło o jej śmierć? Tego jeszcze nie wiemy. Anna przypomniała sobie moment ze szpitala, nieumiejscowiony w czasie, kiedy Jan rozmawiał z Mróz:   Bogna: Co z nią? Jan: Nie martw się, Anna zniknie.   Następnie doszło do konfrontacji nowej ordynator z lekarzem:   Artman: Co Ty tutaj robisz? Mróz: Myślałeś, że przede mną uciekniesz? Artman: Jesteśmy kwita.    Zobacz:  Jak się przygotować do porodu naturalnego?    W jaki więc sposób chcieli się pozbyć Anny? Przypomnijmy - Artman pogrążył Leśniewską podczas operacji, podkładając jej fałszywe badania. Następnie trafiła do zamkniętego ośrodka w Szwecji. Wówczas Jan stworzył rodzinę z Martą (Magda Popławska). Kiedy lekarka pojawiła się w jego życiu, tłumaczył, że zrobił to dla dobra jej dzieci. Tylko dlaczego wrobił ją w poważny błąd lekarski? O tym najpewniej dowiemy się w trzecim sezonie. Fani serialu spekulują zaś:   Artman miał się pozbyć Anny z polecenia Bogny. Ale dlaczego i o co chodzi...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner