Świat Według Kiepskich
Seriale

Wybierz swojego ulubionego bohatera serialu Świat wedlug Kiepskich! PLEBISCYT!

Nie uwierzycie, kto prowadzi! :)

"Świat według Kiepskich" ma już 500 odcinków! Z tej wyjątkowej okazji my wybieramy Waszego ulubionego bohatera tego kultowego już serialu! Wolicie Mariana Paździocha czy Ferdka Kiepskiego? Helenkę czy Halinkę? Jolasię czy Mariolkę? A może Waszym faworytem jest Prezes Kozłowski?

 

Weźcie udział w naszej zabawie! I pamiętajcie - nowe odcinki Świata Według Kiepskich w środy o 20:30 w Polsacie!

 

Zobacz także: Którą postacią ze Świata według Kiepskich jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE

 

Zbigniew Wodecki
Seriale
Zbigniew Wodecki zagra gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich"! ZDJĘCIA
Zbigniew Wodecki zagra gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich"! ZDJĘCIA

W nowym sezonie „Świata według Kiepskich” zobaczymy Zbigniewa Wodeckiego. Kogo zagra? Samego siebie! W jednym z odcinków muzyka na krótki urlop do Wrocławia zaprasza sam prezes Kozłowski (Andrzej Gałła). W mieszkaniu Kiepskich następuje wielkie poruszenie. Plany Haliny, by na przyjazd gościa wszystko było dopięte na ostatni guzik, walą się z minuty na minutę, a spokojny wypoczynek zamienia się w wielką imprezę! Zbigniew Wodecki , jak się okazało, jest jednym z wierniejszych fanów serialu "Świat według Kiepskich". Na propozycję współpracy zgodził się bez zastanowienia. Muzyk we Wrocławiu spędził dwa dni, podczas których towarzyszyli mu również jego koledzy z orkiestry. Na potrzeby odcinka wykorzystane zostaną dwa utwory Wodeckiego.   Zobacz: Którą postacią ze Świata według Kiepskich jesteś? Sprawdź w naszym PSYCHOTEŚCIE   Premiera jesienią na antenie Polsatu. Odcinek z udziałem muzyka widzowie obejrzą na samym początku nowego sezonu.   Zobacz także: " Świat według Kiepskich" ma 17 lat! Ciekawe czy znasz odpowiedź na 4 i 7 pytanie? QUIZ   Impreza u Kiepskich ze Zbigniewem Wodeckim!   Zbigniew Wodecki w Świat według Kiepskich.   Zbigniew Wodecki jest idolem Kiepskich.

Daniel Olbrychski w Świecie według Kiepskich
Seriale
Daniel Olbrychski w "Świat według Kiepskich"! Wiemy, kogo zagra!
Daniel Olbrychski w "Świat według Kiepskich"! Wiemy, kogo zagra!

Daniel Olbrychski zagra w serialu "Świat według Kiepskich" kapitana statku, z który Ferdek (Andrzej Grabowski) oraz Paździoch (Ryszard Kotys) będą łowić... wieloryba! Odcinek z udziałem wielkiego aktora zobaczymy już w marcu!   W wiosennej ramówce widzowie Polsatu zobaczą już 20. sezon "Świata według Kiepskich". Co czeka wszystkich fanów rodziny Kiepskich? Ferdek stanie przed wyzwaniami: zjedzenia 100 jajek oraz przebiegnięcia maratonu. Przehandluje także z Paździochem symbol swojego nieróbstwa, czyli swoje jedyne dresy. Co na to jego żona Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka)? Poza Danielem Olbrychskim w serialu zobaczymy również: Henryka Gołębiewskiego, Joannę Kurowską, Andrzeja Gałłę, Zofię Czerwińską, Krzysztofa Dracza, Jerzego Cnotę, Lecha Dyblika oraz Marka Pysia.   Czekacie na nowe odcinki "Świata według Kiepskich"?   Zobacz: Kożuchowska na planie "Świata wg Kiepskich". Kogo zagrała?   Daniel Olbrychski w Świecie według Kiepskich.   Daniel Olbrychski w Świecie według Kiepskich jako kapitan.

Barbara Mularczyk
ONS
Newsy
Mariolka z "Świat według Kiepskich" została mamą po raz drugi! Syn czy córka?
Mariolka z "Świat według Kiepskich" została mamą po raz drugi! Syn czy córka?

Barbara Mularczyk znana z serialu "Świat według Kiepskich" urodziła swoje drugie dziecko! To syn, któremu nadała imię Jaś. Jak podaje "Fakt" mama i chłopiec są już w domu, zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. To drugie dziecko serialowej Mariolki i jej męża Rafała Potockiego. Na młodszego brata w domu czekała już siostra Ola, która podobno marzyła o rodzeństwie. I doczekała się!   Barbara Mularczyk wyszła za mąż w 2011 roku. Rok później urodziła pierwszą córkę Aleksandrę, a teraz do szczęśliwej rodzinki dołączył również synek Jan. Młodej mamie życzmy dużo zdrowia i cierpliwości! ;)   Zobacz też: Katarzyna Burzyńska pokazała pierwsze ZDJĘCIE po porodzie!   Barbara Mularczyk urodziła swoje drugie dziecko. To syn. Aktorka jest żoną Rafała Potockiego. Para pobrał się w 2011 roku. Mają już córkę Olę.

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner