Serial Roku 2020 - głosowanie Party.pl

Czas na drugą kategorię w naszym corocznym plebiscycie! Tym razem wybieramy Serial Roku 2020! Rok temu triumfowały "Przyjaciółki". Kto tym razem zgarnie pierwsze miejsce?! Nominowaliśmy aż 6 produkcji, które w ostatnich dwunastu miesiącach cieszyły się największą popularnością! 

Głosowanie potrwa do 30 września 2020 roku do godziny 23:59! Wyniki przedstawimy na łamach urodzinowego wydania magazynu "Party" (już w październiku) oraz oczywiście Party.pl. 

Czas start! 

"Zawsze warto"
Zielińska, Rosati, Wieniawa, Wesołowski na meczu w serialu Zawsze warto
Zagłosuj

Polsatowska produkcja z udziałem megagwiazd: Julii Wieniawy, Katarzyny Zielińskiej i Weroniki Rosati. Losy trzech bohaterek, które borykają się z ogromnymi problemami, poruszyły setki tysięcy widzów. Nie wiadomo, czy powstanie trzeci sezon. 

"Stulecie Winnych"
Stulecie winnych zdjęcia z planu serialu
Zagłosuj
East News

Kostiumowa produkcja TVP 1 z Kingą Preis cieszyła się ogromną oglądalnością - drugi sezon serialu oglądało średnio aż 2,83 mln widzów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon, która ma się odbyć dopiero w 2021 roku. 

"Barwy szczęścia"
Barwy Szczęścia - odc. 2181-2185
Zagłosuj
Artrama

Na topie od lat. Serial "Barwy Szczęścia" wciąż cieszy się miłością fanów i wysoką oglądalnością. Nowe odcinki oczywiście po wakacjach - scenarzyści nie zawiodą oczekiwań widzów - to gwarantujemy już teraz! 

"M jak miłość"
M jak miłość ślub Anety i Olka
Zagłosuj
MTL Maxfilm

W listopadzie serial będzie świętować 20-lecie! I w ciągu tych dwóch dekad ani razu nie oddał pozycji lidera innej produkcji w rankingach oglądalności. Czy fani sprawią ekipę niespodziankę z okazji urodzin i "eMka" zdobędzie naszą nagrodę?

"W głębi lasu"
Netflix W głębi lasu - nowy polski serial
Zagłosuj

Polska produkcja dla Netflixa, która powstała na podstawie hitowej powieści Harlana Cobena "W głębi lasu" okazała się wielkim sukcesem, także poza Polską! W rolach głównych Grzegorz Damięcki i Agnieszka Grochowska. 

"39 i pół tygodnia"
39 i pół tygodnia hitem TVN?
Zagłosuj
x-news

Stacja TVN jesienią 2019 roku zdecydowała się na wielki powrót serialu "39 i pół" z Tomaszem Karolakiem w roli głównej, tym razem pod nazwą "39 i pół tygodnia". Reaktywacja okazała się sporym sukcesem. Ale czy zostanie przez Was doceniona? 

Wyniki plebiscytu:
"Zawsze warto" ...
"Stulecie Winnych"...
"Barwy szczęścia"...
"M jak miłość"...
"W głębi lasu"...
"39 i pół tygodnia"...