M jak miłość: Magda umrze?
mat. prasowe

Wstrząsająca diagnoza lekarzy... Magda z "M jak miłość" umrze?!

M jak miłość: Magda umrze?
mat. prasowe

Dramatyczne chwile w "M jak miłość"! Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1421 odcinku serialu Magda (Anna Mucha) usłyszy wstrząsającą diagnozę, która będzie jednoznaczna: Magda nie może zajść w ciążę, bo ta może być niebezpieczna dla jej życia.

Bohaterka, w którą wciela się Anna Mucha, od jakiegoś czasu myśli tylko o tym, żeby urodzić dziecko. I choć wcześniejsze badania wskazywały na to, że jej największe marzenie może się spełnić, to teraz jej plany legną w gruzach. Magda będzie załamana. Czy jej serce to wytrzyma? 

Zobacz także: Anna Mucha odejdzie z M jak miłość? Występuje w nim od 15 lat...

 

Magda zdecyduje się na dziecko?

W 1421 odcinku, który zostanie wyemitowany 18 lutego, Magda powie Kindze, że wciąż przyjmuje silne leki na wadę serca, które będzie chciała odstawić, żeby zajść w ciążę. Chodakowska po ostatnich badaniach jest pewna, że może zostać mamą - dlatego wybierze się do kardiologa, żeby dowiedzieć się, czy może już odstawić leki... Niestety, to co powie lekarz wstrząśnie Magdą, która z płaczem poinformuje Budzyńskiego, że przez swój stan zdrowia nie może mieć dziecka.

Byłam u lekarza... Powiedział, żebym sobie nie robiła nadziei...- powie zrozpaczona. 

Czy serce Magdy to wytrzyma? A może Chodakowska będzie ryzykować własnym życiem, żeby jednak urodzić wymarzone dziecko? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Julka w ciąży z Pawłem? Anka szantażuje Andrzeja! Zobacz, co wydarzy się w "M jak miłość"

 

Magda z "M jak miłość" nie może mieć dzieci.

M jak miłość: Magda umrze?
mat. prasowe

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44