Co w nowym "W rytmie serca"? W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku? W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku? W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku? W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku?
Co w nowym "W rytmie serca"?
1/5
Co w nowym "W rytmie serca"?

 

Już 4 marca o 20.00 w Polsacie pierwszy odcinek drugiego sezonu "W rytmie serca".  A tuż po nim od razu stacja wyemituje kolejny odcinek serialu. Co się wydarzy u bohaterów po przerwie? 

 

Możemy obiecać, że będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Czy decyzja Marysi będzie miała wpływ na rozwijający się, gorący romans doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki) z policjantką Weroniką (Maria Dębska)?

 

Co wydarzy się dalej? Sprawdź na kolejnych stronach!

 

Zobacz także: Julia Wieniawa kolejny raz w szpitalu! Co tym razem stało się aktorce? Spokojnie, to tylko hitowy serial... Polsatu!

2/5
W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku?
Mat. prasowe

 

W pierwszym odcinku zobaczymy zrozpaczonego Roberta po rozstaniu z Marysią. Pan ordynator jednak nie zamierza się poddać - będzie usiłował ją odzyskać. Zacznie od… zemsty na Adamie, którego wini za odwołany ślub. Pojedzie do niego aby się z nim rozmówić i dojdzie do rękoczynów.- Nie zbliżaj się do Marii! Wiem, że zerwała nasz ślub przez ciebie! Ale ja to naprawię… Będę o nią walczył, słyszysz!?
- Co ty mówisz?! Nic mnie z Marią nie łączy… Przestań, uspokój się…
- Trzymaj się od niej z daleka!

3/5
W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku?
Mat. prasowe

 

Robert porozmawia również z Weroniką i da jej „przyjacielską” radę.

 

- Powinnaś być ostrożna... On cię zrani.
- Robert, ja rozumiem, że to jest dla ciebie trudny moment, ale naprawdę…
- Ty myślisz, że dlaczego Maria zerwała nasz ślub?

4/5
W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku?
Mat. prasowe

- On nie ma z tym nic wspólnego!
- A ja uważam, że ma. Zrobił wszystko, żeby do ślubu nie doszło. Po prostu cię ostrzegam... To nie jest facet, któremu można ufać.

5/5
W rytmie serca 2 co sie wydarzy w pierwszym docinku?
Mat. prasowe

 

Czy Weronika jego słowa weźmie sobie do serca? Czy piękna policjantka straci do partnera zaufanie i nowy związek doktora Żmudy się rozpadnie? A może będzie chciała rozmówić się ze sprawczynią całego zamieszania czyli z Marysią? Co jeszcze zrobi Robert aby „ukarać” Adama? Czy uda mu się przekonać Marię aby nie rezygnowała z ich wspólnego życia?

Więcej na temat polskie seriale W rytmie serca