Mat. prasowe/fot. Artrama

Serial "W rytmie serca" wrócił już na antenę Polsatu. W pierwszym odcinku nowej serii czekało na nas sporo emocji. Przypomnijmy, że Maria (Barbara Kurdej-Szatan) wpadła w ręce swojego prześladowcy. Beniamin (Kamil Kula) okazał się być psychopatą. Mężczyzna wywiózł Marię z miasta i więził ją w piwnicy. Dzięki bohaterskiej postawie Weroniki (Maria Dębska), jej brata (Filip Bobek) i Adama (Mateusz Damięcki), lekarkę udało się uwolnić. Jednak to nie koniec problemów. Maria w kolejnych odcinkach wciąż będzie drżała o swoje życie. Czy Beniamin wróci po nią, aby się zemścić? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

1/3
Mat. prasowe/fot. Artrama

"W rytmie serca 4": co wydarzy się w 2. odcinku?

Policja wciąż szuka Beniamina, który po porwaniu Marysi zdołał jednak uciec. A Maria wcale nie czuje się bezpieczna… Czy przyjaciele i bliscy zdołają jej pomóc? Adam, widząc zachowanie ukochanej, zacznie się w końcu niepokoić. W przychodni zwierzy się Zychowi (Piotr Fronczewski):

- Siedzi w domu, boi się każdego dźwięku… Nie wiem już, co robić! Żeby chociaż ze mną porozmawiała… Najgorsze to patrzeć, jak ją to zżera od środka… - poskarży się Adam.

Nerwowe zachowanie mamy zauważy także syn Marii. Czy obawy lekarki okażą się uzasadnione?

 

2/3
Mat. prasowe/fot. Artrama

Zych odwiedzi Marię w domu, a Biernacka wyzna mu, że od ataku Beniamina prawie nie zmrużyła oka... Lekarka poprosi o leki na sen.


- Parę razy udało mi się zasnąć na chwilę, ale… Boję się choćby zamknąć oczy, bo to wszystko wtedy wraca… Jego twarz, ta piwnica… Jakby to się wcale nie skończyło! Jestem już tak zmęczona tym… paraliżującym strachem! Nie potrafię wyobrazić sobie wyjścia z domu... Słyszę kroki na schodach i przestaję oddychać, bo myślę, że to on po mnie idzie… - wyzna Maria.

 

3/3
Mat. prasowe/fot. Artrama

Czy doktor Zych przepisze w końcu przyjaciółce leki na sen? A jeśli tak, to czy wystarczy, by Maria odzyskała równowagę? Odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku "W rytmie serca" już w niedzielę 3 marca o 20.00 w Polsacie!

Zobacz także: Poznaj serial po... małej gwieździe! Czy znasz wszystkie serialowe dzieci? Quiz

Więcej na temat W rytmie serca