Kinga Jasik w serialu "W głębi lasu"

W hicie Netflixa "W głębi lasu" gra Monikę Sowik. Kim jest nowa serialowa gwiazda, Kinga Jasik? 

Kinga Jasik w serialu "W głębi lasu"

"W głębi lasu" - nowa polska produkcja robi furorę na platformie Netflix! Serial powstał na podstawie bestsellerowej powieści kryminalnej Harlana Cobena. W rolach głównych występują Grzegorz Damięcki oraz Agnieszka Grochowska, ale w serialu pojawiała się cała masa gwiazd młodego pokolenia. Wśród nich jest również Kinga Jasik! Poznajcie ją bliżej!

Zobacz także: Co się stało z gwiazdą "Na dobre i na złe"?! Jej usta w serialu Netflixa "W głębi lasu" wywołały burzę

Kinga Jasik gwiazdą serialu "W głębi lasu". Zagrała Monikę Sowik

W serialu "W głębi lasu" Kinga Jasik, 25-letnia absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego we Wrocławiu, zagrała Monikę Sowik, dziewczynę, o którą biją się wszyscy na letnim obozie. Nie chcąc zdradzać fabuły serialu, nie możemy zdradzić nic więcej - możemy jednak przybliżyć jej sylwetkę. Rola w produkcji Netflixa nie jest jej debiutem.

Choć ma dopiero 25 lat pojawiła się w dziesiątkach hitowych produkcji i serialu, takich jak: „Na sygnale”, „M jak miłość”, „O mnie się nie martw”, „Pierwsza miłość”, „Klan” czy „Na wspólnej”. W latach 2018-2020 grała również Helenę w serialu „Korona królów”. 

Czy udział w hicie Netflixa - "W głębi lasu" przyniesie jej jeszcze większą sławę i kolejne propozycje? Fani są tego pewni!

Na zdjęciu z serialowym kolegą, Arturem (Adam Wietrzyński).

Kinga Jasik w serialu "W głębi lasu"

Niedawno Kinga Jasik z "W głębi lasu" została magistrem na swojej uczelni. Gratulacje! 

Kinga Jasik w serialu "W głębi lasu"

 

Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13