Przyjaciółki 5. sezon
Mat. prasowe

Dziś w Polsacie zobaczymy 155. odcinek "Przyjaciółek". Do końca sezonu zostało jeszcze kilka odcinków, ale już teraz wiemy, że gwiazdy pracują nad 14. sezonem serialu. To oczywiście oznacza, że dalej będziemy mogli śledzić losy naszych ulubionych bohaterek: Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska), Anki (Magda Stużyńska), Patrycji (Joanna Liszowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Informację o 14. sezonie podała niedawno Anita Sokołowska, która wciela się w rolę Zuzy. Teraz natomiast w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu nowej serii "Przyjaciółek". I mówi wszystko o przyszłości Patrycji! Sami zobaczcie.

1/4
Patrycja, Klara w "Przyjaciółkach"
Instagram

13. sezon "Przyjaciółek" znów przynosi zawirowania w życiu Patrycji. Początkowo wydawało się, że wreszcie jest szczęśliwa - znów zamieszkała z Wiktorem i razem wychowują jej synka Mikołaja oraz jego córkę Klarę, którą ma z Wiki.

2/4
Wiktor całuje Patrycję w Przyjaciółkach
Instagram

Szybko jednak okazało się, że Wiktor niewiele się zmienił. Jego zachowania są wciąż toksyczne - z jednej strony silna namiętność, a z drugiej potrafi być agresywny, impulsywny i nie staje po stronie swojej ukochanej. Postanowił się z nią nawet rozstać przez manipulacje Wiki. 

 

3/4
Wiktor i Patrycja na spacerze w 14. sezonie "Przyjaciółek"
Instagram

Teraz jednak wiemy już, że Patrycja i Wiktor będą ze sobą w 14. sezonie, o czym świadczy zdjęcie opublikowane przez Pawła Deląga na Instagramie. Widzimy na fotografii Patrycję i Wiktora na spacerze z Klarą, która jest już całkiem dużą dziewczynką i siedzi w spacerówce - obecnie jest niemowlakiem. Opis pod zdjęciem też tłumaczy wszystko!

„Przyjaciółki „ next season a dzieci rosną:) #przyjaciółki#polsat - napisał Paweł Deląg.

4/4
Patrycja, Wiktor z balonami
Instagram

Cieszycie się, że Patrycja dalej będzie z Wiktorem? A może wolelibyście, żeby Kochan znalazła innego partnera?

Więcej na temat Przyjaciółki