Kacper Kuszewski po 18 latach odchodzi z "M jak miłość". Marek Mostowiak, którego gra Kacper, zniknie z serialu już w listopadzie. 

 

To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem. Byłem przecież związany z serialem od pierwszego dnia zdjęciowego, niemal od początku mojej zawodowej drogi. Miałem tu możliwość grać u boku wspaniałych aktorów, od których uczyłem się aktorskiego rzemiosła, oraz pracować ze wspaniałą ekipą filmową, dzięki której poznałem wszystkie tajniki planu filmowego i pracy przed kamerą - napisał w oświadczeniu Kacper Kuszewski.

 

Co stanie się z serialowym Markiem Mostowiakiem? Producenci zdecydowali, że Marek wraz z rodziną wyjedzie do Dublina. A może zmienią zdanie i uśmiercą Marka? To by oznaczało dla Kacpra ostateczne pożegnanie z serialem, a wyjazd jego bohatera z kraju otwiera mu możliwość powrotu do "Emki" za jakiś czas. Co o tym sądzi aktorka znana z serialu "Klan" Anna Powierza? Co radzi Kuszewskiemu? Zobaczcie nasz wywiad z aktorką!

 

Zobacz: Kuszewski od dawna myślał o odejściu z "M jak miłość"!? Miał dość roli Marka?! Zobaczcie, co mówił na ten temat!

 

Kuszewski znika z M jak miłość

MTL Maxfilm