Ula i Bartek M jak miłość
Instagram

Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie

Ula i Bartek M jak miłość
Instagram

Ula i Bartek zostaną rodzicami w serialu "M jak miłość"? Jak czytamy na stronie superseriale.se.pl adoptowana córka Marka Mostowiaka kupi w aptece test ciążowy! Zakupy będą dla niej krępujące, jednak Ula jest przecież już dorosłą kobietą. Czy Ula będzie w ciąży? Jeszcze niedawno nie planowała powiększania rodziny...

Ula z "M jak miłość" będzie w ciąży?

W ostatnim odcinku przed wakacjami 2019 Ula wyszła za mąż za Bartka w serialu "M jak miłość"! Uroczystość o mało nie zakończyła się katastrofą, bo m.in. ktoś zniszczył suknię ślubną panny młodej, która nie do końca była pewna czy dobrze robi wychodząc za mąż za Bartka. Szczęśliwie zakochani powiedzieli sobie "tak" i od kilku miesięcy są już mężem i żoną. Czy niedługo ich rodzina powiększy się? W najnowszych odcinkach Ula pójdzie do apteki, aby kupić test ciążowy!

Zobacz także: Zaskakująca metamorfoza gwiazdy "M jak miłość". Jej grzeczny wizerunek to już przeszłość!

Siostra Natalki nie kupi go jednak dla siebie, a zostanie poproszona o pójście do apteki przez Marzenkę. Przyjaciółka Uli od dawna planowała dziecko z Andrzejem. Test ciążowy pokaże dwie kreski, a co za tym idzie Marzenka i Andrzej zostaną rodzicami!

Jednocześnie Andrzej padnie ofiarą oszusta i straci wszystkie oszczędności. Skąd weźmie pieniądze na utrzymanie Marzenki i dziecka? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu.

Ula i Bartek nie zostaną rodzicami 

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Siostra Uli, Natalka jest już mamą 

Natalka m jak miłość, marcjanna lelek
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość Iga Krefft
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41