Party Stories
Ula i Bartek M jak miłość
Instagram
Seriale

Ula będzie w ciąży w "M jak miłość"? Test ciążowy wyjdzie pozytywnie

Ula i Bartek zostaną rodzicami w serialu "M jak miłość"? Jak czytamy na stronie superseriale.se.pl adoptowana córka Marka Mostowiaka kupi w aptece test ciążowy! Zakupy będą dla niej krępujące, jednak Ula jest przecież już dorosłą kobietą. Czy Ula będzie w ciąży? Jeszcze niedawno nie planowała powiększania rodziny...

Iga Krefft odchodzi z "M jak miłość"?!

Ula z "M jak miłość" będzie w ciąży?

W ostatnim odcinku przed wakacjami 2019 Ula wyszła za mąż za Bartka w serialu "M jak miłość"! Uroczystość o mało nie zakończyła się katastrofą, bo m.in. ktoś zniszczył suknię ślubną panny młodej, która nie do końca była pewna czy dobrze robi wychodząc za mąż za Bartka. Szczęśliwie zakochani powiedzieli sobie "tak" i od kilku miesięcy są już mężem i żoną. Czy niedługo ich rodzina powiększy się? W najnowszych odcinkach Ula pójdzie do apteki, aby kupić test ciążowy!

Zobacz także: Zaskakująca metamorfoza gwiazdy "M jak miłość". Jej grzeczny wizerunek to już przeszłość!

Siostra Natalki nie kupi go jednak dla siebie, a zostanie poproszona o pójście do apteki przez Marzenkę. Przyjaciółka Uli od dawna planowała dziecko z Andrzejem. Test ciążowy pokaże dwie kreski, a co za tym idzie Marzenka i Andrzej zostaną rodzicami!

Jednocześnie Andrzej padnie ofiarą oszusta i straci wszystkie oszczędności. Skąd weźmie pieniądze na utrzymanie Marzenki i dziecka? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach serialu.

Ula i Bartek nie zostaną rodzicami 

Iga Krefft i Arkadiusz Smoleński na planie M jak miłość
Instagram

Siostra Uli, Natalka jest już mamą 

Natalka m jak miłość, marcjanna lelek
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek na planie "M jak miłość"
Instagram
Newsy
"Romanse, zdrady" Katarzyna Cichopek zdradza, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Katarzyna Cichopek w rozmowie z Party.pl zdradziła, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! Kilka dni temu władze TVP zaprezentowały jesienną ramówkę stacji. Na liście programów i seriali nie mogło zabraknąć jednego z największych hitów Telewizyjnej Dwójki, czyli nowego sezonu "M jak miłość". Na konferencji nie zabrakło Katarzyny Cichopek, która serialu gra Kingę Zduńską. Zapytaliśmy więc, jak w potoczą się losy jej bohaterki. Posłuchajcie, co zdradziła nam Katarzyna Cichopek! Aktorka opowiedziała nam również o tym, co wydarzy się w życiu jej serialowych koleżanek!  Zobacz także:  Cichopek, Manowska, Nowakowska i wiele innych gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVP! Katarzyna Cichopek zdradza, co wydarzy się w "M jak miłość".

Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Śmierć Artura w "M jak miłość"! Psychopata zginie z rąk Chodakowskiego?

Tak dramatyczego zakończenia wątku Artura (Tomasz Ciachorowski) w "M jak miłość" nie wyobrażał sobie chyba nikt! Okazuje się, że jeden z najmniej lubianych bohaterów serialu już wkrótce zniknie z "Mjm" w naprawdę przerażających okolicznościach. Jak już wiemy, w nowym sezonie hitowej produkcji Skalski znów będzie próbował zniszczyć Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i zemścić się na Izie (Adriana Kalska). Skalski będzie chciał zabić byłą żonę za to, że go zostawiła i wybrała życie u boku Marcina. Już wkrótce Artur dopadnie Izę, ale wtedy wydarzy się coś, co z pewnością zaskoczy wielu fanów "M jak miłość'! Sprawdźcie, jak zginie Artur! Zobacz także:   Małgosia pojawi się w życiu Wojtka. Nieoczekiwany zwrot akcji w „M jak miłość”!

Asia i Leszek M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wojtek nakryje Leszka w sypialni Joanny! Co zrobi zbuntowany chłopak w "M jak miłość"?

Wojtek nie akceptuje nowego związku Joasi z Leszkiem w " M jak miłość" . Chłopiec bardzo się zmienił od kiedy Chodakowska spotyka się z prawnikiem! Stał się podejrzliwy i zbuntowany. To sprawiło, że Asia zaczęła ukrywać swój związek, ale jej kłamstwo wyjdzie na jaw w nieoczekiwanych okolicznościach. W 1455 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 23 września Wojtuś przyłapie Leszka przed sypialnią mamy. Co zrobi?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner