Tomasz Karolak opowiedział o nowym sezonie "Rodzinka.pl"! Już wkrótce na antenie TVP pojawi się 9. już sezon jednego z najbardziej lubianych seriali Polaków. Tomasz Karolak ostatni weekend spędził we Wrocławiu na festiwalu Capital of Rock organizowanym w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. W przerwie między koncertami opowiedział o pracy nad 9. sezonem serialu „Rodzinka.pl”.

9. sezon, który teraz kręcimy i będziemy kończyć w październiku, piszą Polacy. To już nie jest format kanadyjski przenoszony na polskie warunki. Serial jest pisany w całości przez Patricka Yokę i Karola Klementewicza. Okazuje się, że mają takie wyczucie, że niektóre sceny są lepsze niż w oryginale…

Wiemy już, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) przeprowadzą się do mieszkania w Warszawie, a najstarsi synowie (Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski) wyfruną z rodzinnego gniazda. Jak zdradza Karolak, choć chłopaki dorośli, wciąż będą przysparzać problemów rodzicom i jednocześnie obiecuje, że będzie się z czego pośmiać.

Kręcimy dalej. Jest fajnie! Jest moc! Jest śmiesznie! – dodaje.

Czekacie na 9. sezon "Rodzinki.pl"?

 

Zobacz: A jednak! Tomasz Karolak szykuje się do ślubu z Violą Kołakowską. Aktor zdradził, kiedy odbędzie się uroczystość!

Tomasz Karolak o nowym sezonie "Rodzinki.pl"

Tomasz Karolak na ściance

Więcej na temat Rodzinka.pl Tomasz Karolak