Klan 20 lat zdjęcie z 2010 roku Wpadka w serialu "Klan" Agnieszka Kotulanka w okularach Tort z okazji 2500 odcinka "Klanu" Klan
Klan 20 lat zdjęcie z 2010 roku
Czy to początek końca?
1/5
Klan 20 lat zdjęcie z 2010 roku

"Klan" zniknie z anteny TVP?! Czarne chmury nad serialem pojawiły się już w 2016 roku. W mediach co chwilę pojawiały się wówczas nowe doniesienia w sprawie zakończenia "Klanu" a Jacek Kurski tłumaczył, że serial przynosi wielomilionowe straty. Już wtedy pojawiły się plotki że popularna telenowela wkrótce zniknie z anteny. Zaniepokojeni widzowie założyli wówczas Komitet Obrony Klanu i wystosowali petycję do władz Telewizji Publicznej z prośbą o dalszą emisję Klanu. Jak już wiemy, apele widzów przyniosły skutek i serial wciąż jest produkowany.

Teraz o "Klanie"  znów zrobiło się głośno. Czy już wkrótce jednak będziemy musieli pożegnać się z bohaterami serialu? Wiemy, jaka jest prawda!

Zobacz także: Klątwa nad „Klanem’’. Dlaczego kolejni aktorzy odchodzą z serialu?

2/5
Wpadka w serialu "Klan"
Facebook

Udało nam się dowiedzieć, że Klan nie znika z anteny, bo umowa na produkcję i emisję "Klanu" jest podpisana do końca czerwca 2018 r.

Na Facebooku serialu pojawiło się oświadczenie:

Kochani widzowie,
Dementujemy plotkę autorstwa dav deck z dziennika SE, że TVP planuje zakończenie emisji "Klanu" z powodu rzekomo "słabych wyników oglądalności". 
Pana/Panią dav deck prosimy o kontakt na priv. Z przyjemnością przekażemy wyniki oglądalności naszego serialu na tle konkurencji. "Klan" - dzięki Wam, drodzy widzowie <3 - ma się dobrze!

Zobacz: Oliwia rodzi synka Józia, co na to Wiki? A co u innych bohaterów? Zobacz ZWIASTUN "Na dobre i na złe"

3/5
Agnieszka Kotulanka w okularach

Według informacji z 2016 roku serial "Klan" przyciągał średnio 2,47 mln widzów. Taki wynik zapewniał wówczas TVP pozycję lidera na rynku telewizyjnym.

4/5
Tort z okazji 2500 odcinka "Klanu"
Akpa

Oglądacie "Klan"?

5/5
Klan
East News
Więcej na temat Klan TVP1