Tamara Arciuch zagra w nowym serialu
Instagram

Tamara Arciuch zagra w nowym serialu! Wiemy, kiedy premiera! Kto jeszcze w nim wystąpi?

Tamara Arciuch zagra w nowym serialu
Instagram

Tamara Arciuch będzie gwiazdą nowego serialu "Lifting"! Okazuje się, że już pod koniec sierpnia fani będą mogli zobaczyć premierowe odcinki nowej produkcji z udziałem aktorki. Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl razem z Tamarą w serialu zagra sporo innych gwiazd. W obsadzie znalazły się m.in.: Joanna Moro, Monika Mariotti, Olga Kalicka i Krystyna Tkacz. W głównych rolach, oprócz Tamary Arciuch, zobaczymy: Monikę Buchowiec, Martę Król i Annę Matysiak.

 

Kiedy premiera nowego serialu z Tamarą Arciuch?

Według informacji portalu premiera serialu odbędzie się już za kilka tygodni. Będzie można oglądać go za pośrednictwem aplikacji Eska Go. "Lifting" ma również trafić na platformę VOD. O czym będzie opowiadać nowy serial? 

Fabuła „Liftingu” skupia się na czterech kobietach w różnym wieku - Patrycji, Milenie, Elizie i Justynie, które tworzą satyryczne sytuacje pokazujące zabawną stronę kobiecego życia. Głównym miejscem spotkań bohaterek jest poczekalnia w renomowanej klinice chirurgii plastycznej- donoszą Wirtualne Media. 

Tamara Arciuch wcieli się w serialową Justynę. Aktorka już kilka tygodni temu pokazywała swoim fanom na Instagramie zdjęcia z planu nowej produkcji i zdjęcie scenariusza. Gwiazda nie zdradziła jednak, w jakim "sekretnym projekcie" bierze udział. Teraz wszystko jest już jasne!

 

Będziecie oglądać nowy serial z udziałem Tamary Arciuch?

 

Zobacz także: Tamara Arciuch pochwaliła się córeczką! Tak aktorka spędza czas z malutką Nadią

 

Tamara Arciuch zagra w serialu "Lifting".

Tamara Arciuch zagra w nowym serialu
Instagram

 

Premiera serialu odbędzie się już w sierpniu.

Tamara Arciuch zagra w nowym serialu
Instagram

Więcej na temat Tamara Arciuch
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05