Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu
Seriale

"Świat według Kiepskich" był hitem czy klapą wiosennej ramówki Polsatu? Znamy wyniki oglądalności!

"Świat według Kiepskich" był hitem czy klapą wiosennej ramówki Polsatu? Znamy wyniki oglądalności!

"Świat według Kiepskich" oglądało średnio 1,50 mln widzów! Okazuje się, że serial z Andrzejem Grabowskim w roli głównej, wciąż jest hitem Polsatu. Według informacji przedstawionych przez portal Wirtualnemedia.pl, stacja znajdowała się na pozycji wicelidera na rynku telewizyjnym w czasie nadawania ostatniego sezonu serialu. Polsat przegrywał jedynie z Telewizyjną Jedynką, która pokazywała w tym czasie "Wiadomości". Wpływy z reklam emitowanych w czasie trwania "Świata według Kiepskich" wyniosły 8,51 mln złotych.

 

Nie uwierzycie, ale oni naprawdę zagrali w "Świecie według Kiepskich"! Kożuchowska, Wodecki...

Serial zyskał czy stracił widzów?

Porównując wyniki z analogicznego okresu z 2016 roku, serial stracił 100 tysięcy widzów. Warto jednak zauważyć, że podczas wiosennej ramówki Polsatu w ubiegłym roku "Świat według Kiepskich" można było oglądać w środy o godzinie 20:05. W tym roku stacja przesunęła emisję serialu. Podczas wiosennej ramówki fani mogli oglądać hit z Andrzejem Grabowskim w środy o godzinie 19:30. 

Jak już informowaliśmy, serial powróci na antenę Polsatu już jesienią. 8 maja rozpoczęły się bowiem zdjęcia do kolejnego sezonu "Świata Według Kiepskich". Będziecie oglądać nowe odcinku serialu?

 

Zobacz także: „Ja amantem? Proszę sobie nie żartować!” Andrzej Grabowski ma jednak sposób na kobiety. Niezawodny!

 

"Świat według Kiepskich" oglądało średnio 1,50 mln widzów.

Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu

 

Serial wróci na antenę Polsatu już po wakacjach.

Świat według Kiepskich - zdjęcia z odcinka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Domagała o żonie
Newsy
Paweł Domagała zdradza, jak mu się pracuje z... żoną Zuzanną, córką Andrzeja Grabowskiego!
Paweł Domagała zdradza, jak mu się pracuje z... żoną Zuzanną, córką Andrzeja Grabowskiego!

Paweł Domagała pojawi się w nowym odcinku "Magla towarzyskiego" (już w sobotę o 22:30 w TVN Style). Aktor, ale i świetny muzyk, opowiedział m.in. o tym, jak pracuje mu się z żoną, Zuzanną Grabowską, córką Andrzeja Grabowskiego. Zdradził również, jak się poznali. Dlaczego Karolina Korwin Piotrowska, prowadząca show, stwierdziła dlaczego jest "świetnym mężem" ;)   Zobacz:  Weronika Rosati w "Maglu towarzyskim": "Wymykam się z tych szufladek..."            

Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu
Newsy
Po 18 latach emisji "Świat według Kiepskich" wciąż jest hitem? Znamy wyniki oglądalności serialu!
Po 18 latach emisji "Świat według Kiepskich" wciąż jest hitem? Znamy wyniki oglądalności serialu!

"Świat według Kiepskich" ogląda średnio 1,73 mln widzów! Okazuje się, że po 18 latach emisji serial wciąż jest prawdziwym hitem Polsatu. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl produkcja w której w główną postać wciela się Andrzej Grabowski zyskała, w porównaniu do poprzedniego roku, 80 tysięcy widzów.   Zobacz także:  Serial "Świat według Kiepskich" skończył 18 lat! Zobaczcie które gwiazdy wstąpiły w serialu Świetne wyniki oglądalności "Świata według Kiepskich" W wiosennej ramówce Polsatu serial "Świat według Kiepskich" zostaje emitowany w soboty, a nie tak jak w analogicznym okresie w 2016 roku, kiedy to widzowie mogli obejrzeć Kiepskich w środowe wieczory. Jak widać przesunięcie serialu na weekend okazało się strzałem w dziesiątkę- serial w porównaniu do ubiegłego roku zyskał 80 tysięcy widzów. Łącznie ogląda go średnio 1,73 mln osób, dzięki czemu stacja Polsat jest wiceliderem na rynku telewizyjnym. Polsat w czasie nadawania serialu przegrywa jedynie z TVP 1, która emituje "Wiadomości".    Jesteście zaskoczeni takimi wynikami? Oglądacie serial "Świat według Kiepskich" ?   Zobacz także:  „Najlepszym sposobem na życie jest... głupota”. Z okazji urodzin Andrzeja Grabowskiego - najlepsze cytaty z wywiadu!   "Świat według Kiepskich" ogląda średnio 1,73 mln widzów.   Serial zyskał 80 tysięcy widzów.

Świat według Kiepskich- zdjęcia z planu serialu
mat. prasowe
Seriale
Czy "Świat według Kiepskich" wróci na antenę Polsatu? Jest decyzja stacji
Czy "Świat według Kiepskich" wróci na antenę Polsatu? Jest decyzja stacji

"Świat według Kiepskich" to zdecydowanie jeden z najdłużej nadawanych i najpopularniejszych polskich seriali. Hitowa produkcja z udziałem Andrzeja Grabowskiego pojawia się na antenie Polsatu już od 1999 roku! W tym czasie widzowie pokochali serialową rodzinkę Kiepskich i ich sąsiadów. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl ostatni sezon "Świata według Kiepskich", który był emitowany od 6 marca do 22 maja br. oglądało średnio 1,19 mln osób. Teraz fani z pewnością zastanawiają się, czy Polsat planuje kontynuację serialu. Stacja pokaże nowe odcinki produkcji?  Co z nowymi odcinkami "Świata według Kiepskich"? Są dobre wiadomości dla fanów serialu! Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Świat według Kiepskich" już wkrótce wróci na antenę Polsatu. Władze stacji podjęły bowiem decyzję o kontynuowaniu serii. W jesiennej ramówce Polsatu pojawi się 12 nowych odcinków produkcji. W najnowszej odsłonie hitu gościennie wystąpią m.in. Krystyna Czubówna, Piotr Stramowski oraz Krzysztof Ibisz. Portal informuje, że Krystyna Czubówna w jednym z odcinków użyczy swojego głosu, Piotr Stramowski zagra żołnierza z USA, a Krzysztof Ibisz... prowadzącego teleturniej.  Aktorzy rozpoczęli już w pracę na planie nowego sezonu "Świata według Kiepskich". Zdjęcia odbywają się we Wrocławiu. Będziecie oglądać nowe odcinki serialu? Niestety, wciąż nie wiadomo, czy w kolejnym sezonie pojawi się Ryszard Kotys, czyli serialowy Paździoch. Ostatnio media informowały o złym stanie zdrowia aktora.  "Świat Według Kiepskich" wróci na antenę Polsatu. Ruszyły zdjęcia do nowego sezonu serialu.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner