Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu

"Świat według Kiepskich" był hitem czy klapą wiosennej ramówki Polsatu? Znamy wyniki oglądalności!

Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu

"Świat według Kiepskich" oglądało średnio 1,50 mln widzów! Okazuje się, że serial z Andrzejem Grabowskim w roli głównej, wciąż jest hitem Polsatu. Według informacji przedstawionych przez portal Wirtualnemedia.pl, stacja znajdowała się na pozycji wicelidera na rynku telewizyjnym w czasie nadawania ostatniego sezonu serialu. Polsat przegrywał jedynie z Telewizyjną Jedynką, która pokazywała w tym czasie "Wiadomości". Wpływy z reklam emitowanych w czasie trwania "Świata według Kiepskich" wyniosły 8,51 mln złotych.

 

Serial zyskał czy stracił widzów?

Porównując wyniki z analogicznego okresu z 2016 roku, serial stracił 100 tysięcy widzów. Warto jednak zauważyć, że podczas wiosennej ramówki Polsatu w ubiegłym roku "Świat według Kiepskich" można było oglądać w środy o godzinie 20:05. W tym roku stacja przesunęła emisję serialu. Podczas wiosennej ramówki fani mogli oglądać hit z Andrzejem Grabowskim w środy o godzinie 19:30. 

Jak już informowaliśmy, serial powróci na antenę Polsatu już jesienią. 8 maja rozpoczęły się bowiem zdjęcia do kolejnego sezonu "Świata Według Kiepskich". Będziecie oglądać nowe odcinku serialu?

 

Zobacz także: „Ja amantem? Proszę sobie nie żartować!” Andrzej Grabowski ma jednak sposób na kobiety. Niezawodny!

 

"Świat według Kiepskich" oglądało średnio 1,50 mln widzów.

Świat według Kiepskich ma 18 lat, ciekawostki o serialu

 

Serial wróci na antenę Polsatu już po wakacjach.

Świat według Kiepskich - zdjęcia z odcinka

Więcej na temat Świat Według Kiepskich
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49