Kiepscy 2018 Kiepscy 2018 Kiepscy 2018 Kiepscy 2018 Kiepscy 2018
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski
1/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu „Świat według Kiepskich”! W premierowych odcinkach Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Do tego wielki powrót Paździocha!

 

Widzowie z pewnością zauważą, że Ferdek też przeszedł metamorfozę. Andrzej Grabowski w życiu prywatnym zrzucił 40 kilo, dlatego jego postać w serialu również jest chudsza!

 

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do „Świata według Kiepskich”. Emisja 12 nowych odcinków planowana jest na jesień tego roku. W nowej serii Boczek przez przypadek dowiaduje się, że jest najlepszym golfistą na świecie. Dla Ferdka i Paździocha niespodziewany sukces ich sąsiada to cios. Mężczyźni postanawiają sami wymierzyć temu sprawiedliwość.

 

Zobacz: Dramat serialowego Paździocha! 85-letni Ryszard Kotys wyznaje: "Gubię się dosłownie wszędzie"

2/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

W nowym sezonie Halina nie będzie mogła pogodzić się ze starością, kiedy jakiś mężczyzna ustąpi jej miejsca w tramwaju. Halina postanawia zadbać o formę. Po latach ściągają z Ferdkiem ze ściany nieużywany od lat rower.

3/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

Mariolka i Mikołaj Kopernik powiedzą sobie „TAK”!

Kopernik cały czas stara się o względy Mariolki. Ferdek, który zaczyna sobie zdawać sprawę, że jego latorośl młodsza już nie będzie, postanawia pomóc szczęściu. Tym bardziej, że jego przyszły zięć znajduje sobie nowe hobby - warzenie piwa. 

W przyspieszonym tempie udaje się Ferdkowi zorganizować świniaka, księdza, suknię ślubną oraz gości. Na koniec zostaje mu tylko przekonanie Mariolki do ożenku, co łatwe nie będzie. Mimo swoich 33 lat, dziewczyna nie planowała jeszcze wychodzić za mąż. 

4/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

Powróci też temat prywatnej publicznej toalety. Wytrzymałość mieszkańców kamienicy sięga zenitu. Boczek nie potrafi kulturalnie z niej korzystać. Jedynym rozwiązaniem jest uniemożliwienie niesfornemu sąsiadowi korzystania z WC. Ale jak zrobić to skutecznie? Paździoch stawia na nowe technologie. Niestety, każde zabezpieczenie zostaje złamane. Jakim cudem Boczkowi udaje się za każdym razem obalić system?  

5/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

W nowej serii zagrają: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak) oraz  gościnnie m.in. Joanna Kurowska, Andrzej Gałła, Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Lech Dyblik oraz Marek Pyś i Henryk Gołębiewski.

Obecnie realizowane są odcinki o nr 529-540. 

6/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

- Po rocznej przerwie cieszymy się z powrotu na plan, praca nad tym serialem jest dla nas zawsze wielkim wydarzeniem. Rozpoczynaliśmy zdjęcia do tego serialu w grudniu 1998 roku, w przyszłym roku minie 20 lat odkąd Kiepscy pojawili na antenie!  Mogę obiecać, że zabawnych sytuacji i powodu do śmiechu również w tym sezonie nie zabraknie - mówi producentka serialu z ramienia ATM Grupa, Anna Skowrońska.  

7/7
Kiepscy 2018
Grzegorz Gołębiowski

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do „Świata według Kiepskich”.