Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe
1/5
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

 

Przed nami 4 kolejne odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" (189 - 192). Na szczęście nie ma przerwy w majówkę, a co się w nich wydarzy od 30 kwietnia do 3 maja? Opisy poszczególnych odcinków hitowego serialu Czwórce - w naszej galerii! 

 

189. odcinek "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"emisja - poniedziałek 30 kwietnia godz 20:00.

Komisarz Wach boryka się z kolejnymi aferami, jakie funduje jej córka. Tym razem policjantka zostaje wezwana do psychologa szkolnego. Agata opowiedziała, że jej mama znalazła sobie nowego faceta i zaczęła ją zaniedbywać. Wach, po naradzie z Kubą, decyduje się w rewanżu wrzucić Agatę na głęboką wodę dorosłego życia. W pracy Wach i Walczak zajmują się sprawą małej dziewczynki, Róży, która zniknęła z placu zabaw. Dziadek dziecka wynajmuje kontrowersyjnego prywatnego detektywa, który zdaniem Walczaka, skupia się bardziej na autopromocji w mediach niż na rzeczywistej pracy. Konflikt między nimi wisi w powietrzu. Sprawa wchodzi na nowe tory, kiedy następnego dnia bez śladu znika również babcia dziewczynki.

 

Zobacz: "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny": Jawor kontynuuje swój romans z Miśką, Bruno leci do Szwajcarii zająć się Moniką

2/5
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

 

Odcinek 190. "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"emisja - wtorek 1 maja godz 20:00

 

Jawor i Górska zostają wezwani do rezydencji milionera Pułaskiego. Bogacz został zamordowany – a w tym samym czasie w sąsiednim pokoju przebywała jego młoda żona i syn. Niczego nie widzieli ani nie słyszeli, ponieważ przez cały czas byli zahipnotyzowani… To było hobby Pułaskiego, lubił wprowadzać znajomych i rodzinę w trans. Pieprzu całej sytuacji dodaje fakt, że milioner tuż przed śmiercią miał zamiar ogłosić testament i podzielić majątek. Ten dokument również zaginął. Teraz żona i syn – potencjalni spadkobiercy – rozpoczynają ostrą rywalizację. Jawor i Górska muszą improwizować, by połapać się w plątaninie kłamstewek, oskarżeń i brudów, jaką obrzuca się ta malownicza dwójka. Posterunkowy Wojtala zaprzyjaźnia się z psem sąsiadki, Perełką. Kiedy Perełce dzieje się krzywda, Wojtala podejmuje własne śledztwo w poszukiwaniu winowajcy. Kryminalni zostają również wezwani nad brzeg Odry. Przechodzień odnalazł tu ludzkie szczątki. Charakterystyczne okaleczenie wskazuje, że to dzieło tego samego sprawcy, który zabił Ewelinę Burowską.

3/5
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

 

Odcinek 191. "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", emisja - środa , 2 maja godz 20:00

Sawicki w dalszym ciągu opiekuje się w Szwajcarii swoją dziewczyną. Komisarz Latoszek partneruje tymczasem Walczak. Czeka ich śledztwo w sprawie zabójstwa lektorki języka angielskiego. Pierwsze podejrzenie pada na męża, z którym ofiara była w trakcie rozwodu. Dosyć szybko okazuje się jednak, że zamordowana kobieta prowadziła podwójne życie – pod powierzchownością skromnej nauczycielki kryła się amatorka przypadkowych podbojów miłosnych o niekonwencjonalnych upodobaniach. Sprawa zmusi Latoszek do przybrania tożsamości, która dalece odbiega od jej codziennego wyglądu i sposobu bycia. Policjantka obchodzi zresztą właśnie urodziny i z tej okazji na komendzie pojawia się tajemniczy mężczyzna z bukietem kwiatów dla niej.

4/5
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

 

Odcinek 192. "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", emisja - czwartek 3 maja godz 20

Walczak zawzięcie uczy się – i robi ściągi - do wyjątkowo trudnego egzaminu na studiach. Sprawę pogarsza fakt, że egzaminującym będzie Bolek Kowalski, który stawia Walczakowi szczególnie wysokie wymagania… Wspólnie z Pauliną Kuba prowadzi sprawę podwójnego zabójstwa. Zaatakowane zostało małżeństwo, które w zgodnej opinii sąsiadów uchodziło za idealną, spokojną parę. Kryminalni szybko odkrywają jednak drugie dno historii. Na działce za domem pies wygrzebuje zwłoki niezidentyfikowanej dziewczyny. Kryminalni muszą dociec, jaką tajemnicę skrywała ta nieskazitelna para. Paulina w dalszym ciągu boryka się z kłopotami wychowawczymi, jakie sprawia jej córka, Agata. Razem z Kubą przygotowują dla niej lekcję, która ma być dla dziewczyny nauczką – ale Agata szybko obmyśla plan zemsty na matce i jej przyjacielu.

5/5
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

 

Będziesz oglądać "Sprawiedliwych..." w majóweczkę?

Więcej na temat policja polskie seriale