Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe
1/4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

 

Przed nami 4. kolejne odcinki serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" (186 - 189). Co się w nich wydarzy? Opisy poszczególnych epizodów hitowego serialu Czwórce - w naszej galerii! 

 

A już w poniedziałek... W 186. odcinku SWK:

 

Paulina ma kolejne kłopoty z córką. Dziewczyna wchodzi w wiek dojrzewania i coraz słabiej dogaduje się z matką. Kiedy Paulina nie chce kupić jej nowych dżinsów, Agata po prostu kradnie je ze sklepu. Wach nie wie, jak poradzić sobie w nowej sytuacji. Tymczasem wraz z Walczakiem musi rozwiązać sprawę tajemniczego zaginięcia młodej kobiety. Ada zniknęła z własnego mieszkania w ciągu kilku minut, w czasie gdy przygotowywała kąpiel dla małego synka. Kryminalni odkrywają, że mają do czynienia z serią: w mieście w ostatnich dniach zniknęły jeszcze dwie inne kobiety. Z pozoru nic ich jednak nie łączy. Paulina i Kuba muszą znaleźć odkryć, jakim kluczem kieruje się tajemniczy porywacz i spróbować uratować porwane kobiety.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Co będzie dalej?

 

"Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny" - od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w Czwórce.

 

Zobacz także: "Policjantki i policjanci": Emilka w ciężkim stanie w szpitalu, a co z Gają? Karolina znowu w patrolu z Białachem!

2/4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

Odc 187.

Na parkingu pod motelem znalezione zostają zwłoki mężczyzny. Policjantom udaje się ustalić jego tożsamość - to biznesmen Kulikowski. Kiedy jednak jadą porozmawiać z jego żoną, ta nie może wyjść z szoku: jej mąż zmarł kilka dni wcześniej – i to na zawał, w szpitalu, a nie pod jakimś motelem. Jawor i Górska odkrywają, że jego firma to przykrywka dla przerzutu kradzionych aut. Najwyraźniej zmarły miał wiele tajemnic, nawet przed własną rodziną. Jawor kontynuuje swój przelotny romans z Miśką, dziewczyną poznaną na imprezie. Nie podoba się to ani Dadze, ani co gorsza Wojtali, który jest świadkiem ich amorów. Lilka również nie może przeboleć porażki, ale ona akurat nie poddaje się tak łatwo.

3/4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

188.

Bruno Sawicki leci do Szwajcarii zająć się Moniką. Dziewczyna została znaleziona na lodowcu i jest w ciężkim stanie. Sawicki ma kłopoty komunikacyjne, znowu z pomocą musi mu przyjść Kinga Wilk – która nadal pozostaje we Wrocławiu w sobie tylko znanym celu. Partnerka Brunona, Latoszek, zostaje przydzielona do śledztwa z Pauliną Wach. Zajmują się sprawą martwej tirówki, znalezionej w lesie za miastem. Szybko udaje im się ustalić, że dziewczyna wcale nie była prostytutką. Strój, który miała na sobie to tylko przebranie, jakie przygotowała sobie na studencką imprezę. Policjantki nie znajdują nikogo, kto mógłby chcieć jej śmierci – dopóki nie odkryją tajemnic, jakie ofiara skrywała nawet przed najbliższymi.

4/4
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Mat. prasowe

189.

Komisarz Wach boryka się z kolejnymi aferami, jakie funduje jej córka. Tym razem policjantka zostaje wezwana do psychologa szkolnego. Agata opowiedziała, że jej mama znalazła sobie nowego faceta i zaczęła ją zaniedbywać. Wach, po naradzie z Kubą, decyduje się w rewanżu wrzucić Agatę na głęboką wodę dorosłego życia. W ciągu dnia Wach i Walczak pracują nad sprawą małej dziewczynki, Róży, która zniknęła z placu zabaw. Dziadek dziecka wynajmuje kontrowersyjnego prywatnego detektywa, który zdaniem Walczaka, skupia się bardziej na autopromocji w mediach niż na rzeczywistej pracy. Konflikt między nimi wisi w powietrzu. Sprawa wchodzi na nowe tory, kiedy następnego dnia bez śladu znika również babcia dziewczynki.

Więcej na temat policja polskie seriale