Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" na ramówce Polsatu
Mamy fragmenty wywiadu
1/9
Gwiazdy serialu "Przyjaciółki" na ramówce Polsatu

Anita Sokołowska udzieliła wywiadu magazynowi "Flesz". Opowiedziała m.in. czy spodziewała się tak dużego sukcesu serialu "Przyjaciółki". W serialu gra już 5 lat i właśnie kręci 9 sezon...  Jak się jej ostatnio pracowało na planie bez Małgosi Sochy, która urodziła swoje drugie dziecko córeczkę Basię? I jak to jest z tą przyjaźnią na planie. Czy tytułowe przyjaciółki przyjaźnią się po pracy?

Zobaczcie co odpowiedziała gwiazda magazynowi "Flesz"?

Kiedy trafiłam do „Przyjaciółek”, była mowa o jednym sezonie. W porywach trzech. A z planowanego roku zrobiło się ponad 5 lat. Zdążyłam w tym czasie urodzić i odchować dziecko. Ale najważ­niejsze, że serial trzyma poziom. Gdy kończył się 8. sezon, zasta­wiałam się, co jeszcze scenarzystka jest w stanie wymyślić dla mojej postaci. A potem otwieram scenariusz i mówię: „O, w tę stronę jeszcze nie było”. Ten serial to sukces producen­tów, ale i całej energetycznej ekipy aktorów, która podoba się widzom - powiedziała "Fleszowi" Sokołowska.

Po tylu latach tytułowym przyjaciółkom udało się zaprzyjaźnić naprawdę?

Zdarzyło nam się spotkać we cztery poza planem. A na planie, jak to kobie­ty: w kamperze na makijażu buzie nam się nie zamykają. Najfajniejsze jest to, że się lubimy. Nie ma patrzenia czy ktoś ma lepsza kieckę, czy ładniej przyle­pioną rzęsę. Właśnie tego się bałam, wchodząc do serialu, że wśród tylu kobiet wytworzy się rywalizacja - odpowiedziała Sokołowska w "Fleszu".

Zobacz: Dziś 100. odcinek "Przyjaciółek"! A jak ich życie wyglądało na samym początku? ZDJĘCIA!

 

A czy brakowało im ostatnio Małgosi Sochy, która z powodu ciąży i narodzin drugiej córeczki opuściła na trochę plan "Przyjaciółek".

Oczywiście! Przyjaciółki to przecież team czteroosobowy. (śmiech) Ale wiedziałyśmy przecież, że dla niej naj­ważniejsze jest dziecko. Świetnie, że mogła sobie posiedzieć w domu, od wszystkiego się oderwać - wyznała gwiazda.

Więcej o Anicie Sokołowskiej dowiecie się z wywiadu do magazynu "Flesz", który w kioskach już od poniedziałku od 20 marca!  Tymczasem zobaczcie galerie z czterema "Przyjaciółkami".

 

Zobacz także: Na kogo może liczyć Dorota Wellman i z kim gra w squ­asha Kamil Durczok? Gwiazdy o przyjaźni!

2/9
Przyjaciółki - tak to się zaczęło!
3/9
Przyjaciółki
4/9
Nowa gwiazda w serialu "Przyjaciółki"
5/9
Przyjaciółki 9. sezon
6/9
Przyjaciółki - zwiastun 10. odcinka
7/9
Przyjaciółki
8/9
Przyjaciółki - pierwszy zwiastun 8. sezonu
9/9
„Przyjaciółki” wróciły na plan. Nowe odcinki od września w Polsacie