ŚLAD

Wiemy, dlaczego Joanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość"!

Wiemy, dlaczego Joanna Koroniewska nie wróci do "M jak miłość"!

Tęsknicie za Joanną Koroniewską i ubolewacie, że nie wraca do "M jak miłość"? Mamy dla was dobrą wiadomość! Aktorka właśnie dołączyła do serialu "Ślad", który możecie oglądać w telewizji Polsat. Joanna Koroniewska wcieli się w nadkomisarz Maję Oleander, która jest doświadczonym profilerem z ABW. Razem z Walczakiem będzie pełnić obowiązki zastępcy Różańskiej.

W nowym sezonie Centralny Wydział Śledczy wzmocnią też nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek „Cichy” Cichocki (Marcel Sabat). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł „Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Renaty Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce koleżankę ze studiów Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

Nowe odcinki „Śladu” wracają na antenę Polsatu już 25 lutego i będą emitowane od poniedziałku do czwartku, po godzenie 22:00. Natomiast 2. sezon serialu z nową obsadą zadebiutuje 1 kwietnia. Co się wydarzy? Zobaczcie zwiastun!

Joanna Koroniewska dołączyła do serialu "Ślad"!

Joanna Koroniewska ślad
Mat. prasowe

W nowej serii "Śladu" zobaczymy też Adę Fijał

Ada Fijał ślad
Mat. prasowe

Zobacz także: Ile zaproponowano Joannie Koroniewskiej za powrót do „M jak miłość”?

Ślad
Mat. prasowe
Newsy
"Ślad": Krwawe rozrachunki i porwania. Zobacz zwiastun nowych odcinków
"Ślad": Krwawe rozrachunki i porwania. Zobacz zwiastun nowych odcinków

W 19. odcinku serialu biznesmen Henryk Kruczek cudem uchodzi żywy z wypadku podczas uprawiania wingsuitu. Ekspertyza stworzona przez CWŚ ujawnia, że ktoś podciął linki w jego spadochronie. Wkrótce mężczyzna zostaje zabity. Morderstwa dokonano przy użyciu igieł do akupunktury. Podejrzana jest jego córka Irena, która jest akupunkturzystką. Śledczy też zaczynają interesować się drugą córką Henryka - Elizą. Czy chciała skierować podejrzenia na siostrę? Gościnnie w odcinku wystąpią: Magdalena Nieć, Natalia Jędruś, Malwina Buss, Sławomir Grzymkowski, Sławomir Krzywiźniak i Marcin Gildner. W 20. odcinku "Śladu" zostaje uprowadzona 3-letnia córeczka znanego przedsiębiorcy Szymona Skalskiego oraz dziennikarka Monika, bo porywacze wzięli ją za żonę mężczyzny. Okazuje się, że działali na zlecenie Natalii, byłej narzeczonej Skalskiego. Kobiecie również porwano syna. Czy Natalia popełniła przestępstwo pod wpływem szantażu? Czy sama wpadła na pomysł uprowadzenia bliskich zamożnego człowieka, aby zażądać dużego okupu? Gościnnie w odcinku wystąpią: Wojciech Majchrzak, Małgorzata Kozłowska, Maria Niklińska, Karina Kunkiewicz, Sasza Reznikow, Maciej Krosnia i Adam Miara. Emisja dwóch kolejnych odcinków serialu kryminalnego „Ślad" we wtorek 20 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie.   Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku  https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/   Zobacz:  Kochasz polskie seriale? Sprawdź, czy już jesteś od nich uzależniony! PSYCHOTEST   Przeczytaj:  Jesteś wiernym widzem "M jak miłość"? Udowodnij to! Sprawdź się w QUIZIE z ostatnich wątków serialu!   Dwa odcinki "Śladu" już 20 listopada "Ślad" możecie oglądać w telewizji Polsat

Joanna Koroniewska w serialu Ślad
Newsy
Joanna Koroniewska wraca do gry! Pojawi się w hitowym serialu Polsatu!
Joanna Koroniewska wraca do gry! Pojawi się w hitowym serialu Polsatu!

  Co za niespodzianka! Joanna Koroniewska wraca do gry. Jak informuje "Show" gwiazda pojawi się w nowym sezonie serialu "Ślad" w Polsacie. Po odejściu z "M jak miłość" dla Joasi będzie to pierwsza duża, serialowa rola. Kogo zagra?    Koroniewska zagra twardą babkę. Z wykształcenia jest psychologiem, ale w ABW zajmowała się cyberprzestępczością i inwigilacją zorganizowanych grup przestępczych. Współpracowała też z Interpolem, a dzięki szkoleniu w FBI została profilerem. Takiej postaci jeszcze w polskim serialu nie było" - czytamy w "Show".   Serial "Ślad" to nowość Polsatu. W głównych rolach występują m.in. Mariusz Jakus, Anita Jancia oraz Ola Hamkało. Czy Joanna Koroniewska będzie teraz największą gwiazdą produkcji?  Kochani. Uwielbiam filmy i seriale kryminalne. Spełniłam ostatnio swoje marzenie i zgodziłam się wziąć udział w jednym z nich. Dołączyłam do serialu „Ślad" i naprawdę fantastycznych aktorów i świetnej ekipy. Wcielam się w zupełnie nową dla mnie rolę- Maję Oleander - nadkomisarz - zastępcę Renaty - @anita_jancia - w Centralnym Wydziale Śledczym. Zapraszam do oglądania - napisała na Instagramie gwiazda.    Zobacz:  Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała swoje córki! "Jakie piękne!"           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Kochani 🖤 Uwielbiam filmy i seriale kryminalne. Spełniłam ostatnio swoje marzenie i zgodziłam się wziąć udział w jednym z nich. Dołączyłam do serialu „Ślad" i naprawdę fantastycznych aktorów i świetnej ekipy. Wcielam się w zupełnie nową dla mnie rolę- Maję Oleander - nadkomisarz - zastępcę Renaty - @anita_jancia - w Centralnym Wydziale Śledczym. Zapraszam do oglądania.✌️@sladpolsat...

Joanna Koroniewska
Instagram
Newsy
Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała swoje córki! "Jakie piękne!"
Joanna Koroniewska po raz pierwszy pokazała swoje córki! "Jakie piękne!"

Piękne zdjęcie!

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner