Serial "Oko za oko" Alicja Wieniawa, "Oko za oko" Alicja Wieniawa, "Oko za oko" Alicja Wieniawa, "Oko za oko" Alicja Wieniawa, "Oko za oko"
Serial "Oko za oko"
Mat. prasowe
1/6
Serial "Oko za oko"
Mat. prasowe

Julia Wieniawa zawojowała polski show-biznes w bardzo krótkim czasie i obecnie jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd. Gra w kilku serialach, jest ambasadorką znanych marek, a na Instagramie śledzi ją już ponad 826 tys. użytkowników! Jak się okazuje, w jej ślady pragnie iść jej młodsza siostra Alicja, która wystąpi w nowym serialu TV4!

 

Siostra Julii Wieniawy w nowym serialu "Oko za oko"!

O czym jest serial "Oko za oko"? Tytułowa dewiza nawiązuje do rozgrywających się na różnych poziomach konfliktów fabularnych, w których naprzeciw siebie stają niegdyś szczęśliwi małżonkowie z dwójką dzieci: mecenas  Anna Wysocka (Dominika Łakomska) i prokurator Maciej Wysocki (Łukasz Konopka) oraz ich współpracownicy Iza (Kaja Walden) i Konstanty (Maciej Kosmala) oraz strony postępowań, jakie prowadzą bohaterowie. W tle toczy się zagadkowa sprawa, w jaką uwikłana została kancelaria szefowej i mentorki Anny. 

 

Akcja serialu rozpoczyna się rozwodem Wysockich, których prywatny spór zaogniają kolejne ostre konfrontacje, do jakich między niezwykle skutecznym i nieprzejednanym prokuratorem, a wybijającą się na niezależność zdolną adwokat dochodzi na gruncie zawodowym. Iskry sypią się też zawsze, gdy krzyżują się drogi prokurator Izabeli Gryc z biura Wysockiego i mecenasa Konstantego Litwickiego z kancelarii Anny. W rozgrywce tej pary, oprócz argumentów oskarżenia i obrony,  ścierają się cięty język i twardy charakter Izy z urokiem osobistym i nieprzeciętnym tupetem Konstantego.

 

Kogo w tej zagmatwanej historii zagra 15-letnia Alicja? Sprawdźcie naszą galerię!

 

Polecamy: Julia Wieniawa wzięła udział w "Top Model" i zdradziła nam w jakiej roli! Ma też swojego faworyta

2/6
Alicja Wieniawa, "Oko za oko"
Mat. prasowe

Alicja Wieniawa-Narkiewicz zagra córkę głównych bohaterów - Zuzę. Początkująca aktorka, obserwując bacznie karierę swojej siostry, ewidentnie zapragnęła spróbować tego samego, poszła na casting i... udało się! U boku znanych i cenionych aktorów, zagra jedną z głównych ról. Myślicie, że będzie równie popularna jak Julka?

3/6
Alicja Wieniawa, "Oko za oko"
Mat. prasowe

Alicja jest przyrodnią siostrą Julki. 

4/6
Alicja Wieniawa, "Oko za oko"
Mat. prasowe

Ma talent aktorski? Będziemy mogli się o tym przekonać oglądając serial "Oko za oko". 

5/6
Alicja Wieniawa, "Oko za oko"
Mat. prasowe

Autorem scenariusza „Oko za oko” jest Jarosław Kamiński, reżyserem - Krzysztof Kasior, zaś producentem wykonawczym, obok Tadeusza Lampki - Urszula Kołodziej.

6/6
Serial "Oko za oko"
Mat. prasowe

„Oko za oko”, będzie można oglądać od 3-go października na antenie TV4.

Więcej na temat Julia Wieniawa