Lekarze na start, Diagnoza, Na dobre i na złe
Materiały prasowe

Smutna informacja dla fanów serialu "Lekarze na start". Telenowela o młodych medykach znika z anteny. Telewizja Puls podjęła decyzję o zakończeniu emisji serialu, informuje portal Wirtualnemedia.pl. Widzowie mieli okazję obejrzeć jedynie pierwszy sezon "Lekarzy na start". Dlaczego nie poznamy dalszych losów serialowych bohaterów?

 

Zobacz też: Perypetie miłosne w serialu "Lekarze na start"! Kamil Szeptycki zdradza szczegóły!

 

Nie będzie nowych odcinków "Lekarzy na start"

 

Pierwszy sezon "Lekarzy na start" był pokazywany przez Telewizję Puls od 4 września do 15 listopada 2017 roku. Serial opowiadał perypetie absolwentów medycyny, którzy rozpoczęli staż w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Niestety telenowela nie została entuzjastycznie przyjęta przez widzów stacji. Średnia widownia wyniosła 140 tysięcy osób. Wyniki oglądalności nie były satysfakcjonujące dla produkcji "Lekarzy na start".

- Serial „Lekarze na start”, w który zainwestowaliśmy bardzo dużo czasu i pieniędzy i z którym wiązaliśmy bardzo wysokie nadzieje, niestety nie został równie entuzjastycznie przyjęty przez naszych widzów. Po kilku próbach zmiany pasm, wdrożenia dodatkowej promocji, doszliśmy do smutnego wniosku, że nie możemy kontynuować serialu w jego dotychczasowej formule - powiedział Mariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls w rozmowie z Wirtualnymimediami.pl.

 

Żałujecie?

 

Polecamy: Jak zostać lekarzem? Ile zarabia lekarz

 

To już koniec serialu "Lekarze na start".

Lekarze na start, Marysia Pawłowska
Instagram

Polubiliście przygody młodych medyków?

Nowy serial

Więcej na temat polskie seriale