Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger
East News

Jest decyzja w sprawie "Klanu"! Zostaje czy znika z anteny TVP?

Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Tomasz Stockinger
East News

"Klan" zostaje na antenie Telewizji Polskiej! Od dłuższego czasu losy serialu, który od lat kochają Polacy, stały pod znakiem zapytania. Nowe władze telewizji poważnie zastanawiały się nad rezygnacją z dalszej produkcji ze względu na wysokie koszty. Niedawno pojawiała się nawet informacja, że TVP zamiast produkować nowe odcinki "Klanu", woli zakupić "Modę na sukces".

Teraz jednak jest już pewne, że fani "Klanu" mogą odetchnąć z ulgą. Ich ulubieni bohaterowie nie znikną z anteny. Polecamy: Rodzina patchworkowa: gdy po rozwodzie układasz życie na nowo

 

Kiedy nowe odcinki "Klanu"?

Renegocjacje umowy TVP z producentem „Klanu” zakończyły się sukcesem. Nowe stawki są satysfakcjonujące dla obu stron, a nowe odcinki „Klanu” zostaną wyemitowane jesienią - napisał portal Wirtualnemedia.pl, powołując się na informację z biura prasowego Telewizji Polskiej.

Co więcej, prace na planie "Klanu" już ruszyły! Nie wiadomo jeszcze, czy nowe odcinki zobaczymy w TVP1 w końcu sierpnia czy może nieco później. Jednak jedno jest pewne, kultowy "Klan" zostaje i nadal będzie przyciągał przed ekrany telewizorów miliony widzów.

 

Zobacz też: Łóżkowa WPADKA w "Klanie". Zobacz z czego śmieją się internauci! ZDJĘCIE.

 

"Klan" zostaje na antenie TVP1.

Wpadka w serialu "Klan"
Facebook

Wierni widzowie ucieszą się z nowych odcinków, które pojawiją się już jesienią.

Serial "Klan" nie znika z anteny TVP?
East News

 

Więcej na temat Klan
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33