Plebiscyt 10 lat Party - Seriale 10-lecia

Każdy z tytułów ma swoich wiernych widzów - "M jak miłość", "Przyjaciółki", "Na Wspólnej" albo perypetie Kiepskich? Który z seriali zasługuje na miano Serialu Dekady? 

 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto jego wyniki.

 

 

Party plebiscyt
Party.pl

Nominacje do tytułu Serialu Dekady magazynu "Party"

 

„M jak miłość”

Losy rodziny Mostowiaków to najpopularniejszy serial w historii polskiej telewizji: każdy odcinek śledzi 
ok. 6–7 mln widzów. Czy wygra też i w naszym plebiscycie?


„Ranczo”

Historia mieszkańców małej miejscowości Wilkowyje była jednym z największych hitów TVP1. W rekordowym momencie gromadziła przed telewizorami ponad 7 mln widzów.


„Przyjaciółki”

Najmłodszy serial w naszych nominacjach. Choć emitowany jest dopiero od 2012 roku, szybko zdobył fanów. Ostatnie dwa sezony serii oglądało średnio 2 mln osób.


„Świat według Kiepskich”

Choć serial zbiera mniejszą widownię niż jego konkurencja (średnio ok. 1,7 mln widzów), to jest rekordzistą w zarabianiu na reklamach. Tylko w zeszłym roku przyniósł Polsatowi aż 260 mln złotych dochodu!


„Na Wspólnej”

Słodko-gorzki obraz życia warszawiaków od 14 lat cieszy się niesłabnącą sympatią widzów! Szczyt popularności przeżył w 2013 roku, kiedy oglądało go ponad 3 mln widzów!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!

Ranczo
Powstanie kolejny sezon serialu "Ranczo"?
East News
Ranczo
M jak miłość
Joanna Koroniewska w "M jak miłość" stare zdjęcia
materiały prasowe
M jak miłość
Przyjaciółki
Przyjaciółki finał 10 sezonu
Przyjaciółki
Na Wspólnej
Na Wspólnej
Na Wspólnej
Świat według Kiepskich
Daniel Olbrychski  w Świat według Kiepskich
Świat według Kiepskich
Więcej na temat Plebiscyt 10 lat Party
Wyniki plebiscytu:
Ranczo...
M jak miłość...
Przyjaciółki...
Na Wspólnej...
Świat według Kiepskich...