Rodzinka.pl ze zmianą emisji

"Rodzinka.pl" nie będzie już pokazywana w piątek! Co dalej z serialem?

Rodzinka.pl ze zmianą emisji

15. sezon "rodzinki.pl" będzie miał inną porę emisji niż zawsze! Na Instagramie serialu pojawiło się zdjęcie z planu i informacja o dacie premiery nowej serii. Fani nie są zachwyceni zmianami, twierdzą, że to dość słaba pora. Poznajcie szczegóły!

Rodzinka.pl w niedziele o 16:30!

Dotychczas "rodzinka.pl" emitowana była w piątki o 20:45. Serial gromadził niecały milion widzów. Teraz będzie pokazywany w niedziele o 16:30! Skąd taka zmiana? Według portalu wirtualnemedia.pl "rodzinkę.pl" zastąpić ma reaktywowany po 23 latach program randkowy "Czar Par", którzy prowadzili Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz. Stacja szuka jeszcze zawodników oraz gospodarzy i na pewno liczy na sukces. Inne, reaktywowane programy w ostatnich latach cieszą się ogromnym zainteresowaniem - wystarczy tylko popatrzeć na wyniki oglądalności "Koła fortuny", "Szansy na sukces" czy "Europy da się lubić". 

W "rodzinka.pl" występują m.in. Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Tomasz Karolak, Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska, Julia Wieniawa, Agata Kulesza, Olga Kalicka, Magdalena Stużyńska i Jacek Braciak. Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz także: Jak dobrze znasz piosenki z polskich seriali? Podejmij wyzwanie i sprawdź się w naszym quizie!

 

 

Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał na planie serialu "Rodzinka.pl"
East News

rodzinka.pl: Agata uwiedzie Ludwika?
Instagram

 

Więcej na temat Rodzinka.pl
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43