Kto kupi bar we Wrocławiu? Robert Wabich w Pierwszej Miłości Robert Wabich w Pierwszej Miłości Robert Wabich w Pierwszej Miłości Robert Wabich w Pierwszej Miłości
Kto kupi bar we Wrocławiu?
1/5
Kto kupi bar we Wrocławiu?

Do obsady "Pierwszej Miłości" dołączy... Robert Wabich, zwycięzca ostatniej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Kogo zagra? Cezarego, nowego właściciela restauracji Barbarian. Nie najlepsza sytuacja finansowa lokalu zmusza Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) do jego sprzedaży. Z tej okazji skorzysta Cezary, który za zarobione w Stanach pieniądze kupi restaurację z nadzieją, że będzie to dla niego początek lepszego, szczęśliwego życia. Jak sprawdzi się jako szef? Odpowiedź na kolejnych stronach naszej galerii!

 

"Pierwsza Miłość" od pon. do pt. w Polsacie o 18. 

 

Zobacz także: Mirek całuje się z Malwiną, wielka impreza u Kasi i Melki. Co w tym tygodniu z "Pierwszej miłości"?

 

 

 

2/5
Robert Wabich w Pierwszej Miłości
B. Bogielczyk

Czarek (Robert Wabich) jest bardzo czarujący i pełen zapału, ale nie posiada umiejętności menadżerskich. Chce być jednocześnie szanowanym szefem, ale i dobrym kumplem dla wszystkich pracowników. Udaje młodszego, szczęśliwszego i bardziej wyluzowanego niż jest w rzeczywistości. 

3/5
Robert Wabich w Pierwszej Miłości
B. Bogielczyk

Wszyscy zastanawiają się czy zgrana ekipa restauracji -  Beatka (Katarzyna Ankudowicz), Mikser (Błażej Michalski), Ludwik (Włodzimierz Adamski) i Kaśka (Michał Koterski) stracą pracę czy nie. O tym przekonamy się już wkrótce. Pierwszy odcinek serialu „Pierwsza miłość” z udziałem Roberta Wabicha na antenie Telewizji Polsat już 13 marca o godzinie 18.00.

4/5
Robert Wabich w Pierwszej Miłości
B. Bogielczyk
5/5
Robert Wabich w Pierwszej Miłości
B. Bogielczyk
Więcej na temat Pierwsza Miłość