Na sygnale odc. 128 Na sygnale odc. 128 Na sygnale odc. 128 Na sygnale odc. 128 Na sygnale odc. 128
Na sygnale odc. 128
1/8
Na sygnale odc. 128

Zapraszamy na premierowe odcinki „Na sygnale” - i kolejne spotkania z ratownikami z Leśnej Góry!

Na początku lutego w serialu pojawi się nowy bohater: młody strażak, którego zagra Rafał Maślak, zdobywca tytułu Mister Polski 2014. Widok przystojniaka na pewno „rozgrzeje” w zimie widzów… ale na tym nie koniec niespodzianek! Co jeszcze twórcy serialu przygotowali dla fanów? Czytaj fotostory z 128, 129 i 130 odcinka.

Zobacz także: Maślak w "Na sygnale". Strażak nieźle namiesza w sercach ratowniczek! Kiedy 1. odcinek z misterem?

 

Trudne chwile czekają Piotra (Dariusz Wieteska), którego ojciec znów trafi do szpitala – bliski śmierci. Jedynym ratunkiem dla chorego okaże się przeszczep. 

2/8
Na sygnale odc. 128

A młody ratownik będzie musiał zdecydować, czy chce pomóc ojcu, który w przeszłości zamienił życie całej rodziny w piekło - i oddać seniorowi własną nerkę.

 
3/8
Na sygnale odc. 128

Tymczasem Wiktor (Wojciech Kuliński) zacznie ostro trenować przed wyprawą w Himalaje. Ku radości Potockiego (Marcin Grzymowicz), który przed wyjazdem wcale nie będzie życzył koledze powodzenia. 

- Wieku nie oszukasz… Szybciej zawału się dorobisz.
- Pozwolisz, że nie sprawię ci tej przyjemności!

4/8
Na sygnale odc. 128

Z kolei Martyna sprowadzi do stacji nowego „ratownika”… na czterech łapach! Dziewczyna przygarnie psiaka – o wdzięcznym imieniu Klusek - którego właściciele zostaną potrąceni przez samochód. A doktor Góra (Tomasz Piątkowski) zgodzi się, by „sierściuch” zamieszkał na kilka tygodni wśród ratowników – dopóki ranni nie wyjdą ze szpitala i nie będą mogli się nim zaopiekować.

5/8
Na sygnale odc. 128

A w finale: zapraszamy na spotkanie z nowym bohaterem! Jak Rafał Maślak radzi sobie na planie jednego z najbardziej popularnych seriali w Polsce? 

- To coś niesamowitego. Fajna przygoda, niezwykła ekipa – czuję się super! - zdradza gwiazdor w programie „Pytanie na śniadanie”. - Zaproponowano mi zagranie strażaka. Więc stwierdziłem, że to będzie dobry pomysł, bo wiem już mniej więcej, na czym to polega – jeździło się do niejednej akcji…

6/8
Na sygnale odc. 128

Prywatnie Rafał należy bowiem do Ochotniczej Straży Pożarnej już ponad 10 lat – podobnie jak większość jego rodziny. I w jednym z wywiadów wyznaje: 

– To już taka mała tradycja, bo tata był, wujek, bracia... Na wioskach to jest jedyny sposób, żeby się wykazać, pomóc. Dla faceta, wydaje mi się, przystąpienie do Ochotniczej Straży Pożarnej to jest powód do dumy.

A w jakich okolicznościach grany przez niego bohater pojawi się w „Na sygnale”?

7/8
Na sygnale odc. 128

W odcinku numer 128 (emisja 8.02) zespół doktor Reiter (Lea Oleksiak) zrobi wszystko, by ocalić dwójkę nieszczęśliwie zakochanych nastolatków, którzy spróbują popełnić samobójstwo – każde we własnym domu. A strażacy pomogą ratownikom dostać się do dziewczyny, która postanowi podciąć sobie żyły. Czy pomoc nadejdzie na czas? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!

8/8
Na sygnale odc. 128

Rafał Maślak zapowiada, że jego bohatera zobaczymy w serialu nie tylko w scenach akcji...

- Mam w scenariuszu takie sceny, gdzie podrywam jedną z naszych kochanych ratowniczek… ale więcej zdradzić nie mogę!

I jak, brzmi ciekawie? Pamiętajcie: emisja „Na sygnale” w każdą środę punktualnie o godz. 21:45 – lepiej nie przegapić żadnego odcinka!

Więcej na temat polskie seriale Na sygnale