Party Stories
AKPA
Seriale

Nie chcą już braci Mroczków?

Aktorzy nie narzekają na nadmiar propozycji zawodowych...

Rafał i Marcin Mroczek stali się znani za sprawą najpopularniejszego w kraju serialu "M jak Miłość", gdzie zagrali braci Zduńskich. Jak donosi "Super Express", poza tasiemcem, bracia Mroczek nie mają zbyt wielu możliwości grania.

- Nie mamy żadnych propozycji zawodowych - wyznaje gazecie Marcin Mroczek.

W 2009 roku bracia pojawili się w kampanii reklamowej książek telefonicznych, za którą mieli dostać po 100 tysięcy złotych. Podobno, właśnie po udziale w niej, przestali otrzymywać kolejne propozycje. Dorobek aktorski ostatnich dwóch lat nie wygląda więc imponująco.

W tym roku Rafał pojawił się w filmie "Los Numeros". Scena z jego udziałem trwa jednak zaledwie kilkanaście sekund. Z kolei Marcin w ubiegłym roku pojawił się w rosyjsko-ukraińsko-brytyjskiej komedii "Mąż mojej wdowy".

Na tym koniec osiągnięć braci Mroczków. Co będzie dalej? Jak zwykle, czas pokaże.

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mroczkowie z rodzicami
East News
Seriale
Tragedia w rodzinie Mroczków. Ich tata miał groźny wypadek...

Rafał i Marcin Mroczkowie nie mieli łatwego życia, gdy byli dziećmi. Zanim trafili do serialu "M jak Miłość" , dla rozrywki tańczyli w zespole, ale potem musieli szybko dorosnąć i pomagać rodzicom. Powód? Ich tata, który pracował jako robotnik w zakładach metalowych, uległ groźnemu wypadkowi. Jak donosi tygodnik "Dobry Tydzień", tata bliźniaków i ich o 3,5 roku starszej siostry Agaty, stracił prawą rękę po tym jak wciągnęła ją maszyna. Rafał Mroczek i Marcin Mroczek razem z siostrą zaczęli pomagać mamie, która była ekspedientką w sklepie. Jak pomagali? Sprzedawali między innymi pomidory na targowisku. Cała rodzina Mroczków zaczęła uprawiać warzywa, by się utrzymać. Ale los zadecydował, że wygrali casting na braci Zduńskich w "M jak Miłość". Skończyli politechnikę, a ich rodzice prowadzą sklep spożywczy i dobrze się im żyje. Bo szczęśliwe zakończenia są najlepsze! Zobacz także: Synek Marcina Mroczka ma już 3 miesiące! Ignaś rośnie jak na drożdżach! Zobacz urocze ZDJĘCIA   W 2003 roku cała rodzina Mroczków prezentowała się tak. Bracia Mroczkowie częściej pokazują mamę niż tatę. Niedawno na Dzień Mamy Rafał pokazał selfie z ukochaną mamą.   Rafał i Marcin Mroczkowie mają teraz 34 lata i nadal są najsłynniejszymi bliźniakami w Polsce. Niedawno Marcin został tatą. Urodził mu się syn!

Rafał Mroczek, Marcin Mroczek w górach
Newsy
Rafał i Marcin Mroczkowie gwiazdorzą? Mamy komentarz organizatora wyjazdu z gwiazdorami "M jak miłość"

Bracia Mroczkowie gwiazdorzą? Jak donosi "Fakt Gwiazdy" na jednym z wyjazdów, a konkretnie w Słowacji na nartach w Jasnej - Marcin Mroczek i Rafał Mroczek zachowywali się jak niedostępne gwiazdy z najwyższej półki. Zachowywali się, jakby robili łaskę, że w ogóle wzięli udział w zawodach. Nie chcieli robić sobie zdjęć z fanami i cały czas narzekali, że ludzie ich zaczepiają. Nie chcieli z nikim rozmawiać – mówi Gwiazdom osoba, która wzięła udział w imprezie. – Skoro nie chcą być atrakcją na tego typu imprezach, może po prostu nie powinni brać w nich udziału – czytamy  dalej w magazynie. Zobacz:  Etykieta w restauracji   To zaskakujące, co przeczytaliśmy, ponieważ serwis Party.pl był na tym wyjeździe. Żadne z opisywanych przez informatora "Fakt Gwiazdy" zachowań braci Mroczków nie miał miejsca. Rozmawiali ze wszystkimi, robili zdjęcia i chętnie się udzielali. A już w szczególności z wielkim zaangażowaniem brali udział w zawodach i meczu piłki nożnej, który był tam zorganizowany. Zapytaliśmy też organizatora o jego stanowisko w tej sprawie.   Bracia Mroczkowie gwiazdorzą? Zastanawiam się skąd informacje informacje na temat takiego zachowania braci Mroczków? Jako organizator byłem z nimi przez cały czas na wyjeździe i wręcz mam zupełnie inne zdanie na temat ich zaangażowania i chęci współpracy. Nie było żadnego problemu. Cała ekipa znakomicie się bawiła, a turyści którzy byli tam na miejscu mogli bezpośrednio podchodzić i robić sobie z nimi zdjęcia, co wielokrotnie widziałem. Oczywiście bracia Mroczek cieszyli się bardzo dużą popularnością i to może męczyć szczególnie jeżeli się jest na wypoczynku i jeździ na snowboardzie. Natomiast ani Rafał Brzozowski ani Przemek Cypryański czy ani Piotrek Zelt nikt z osób które były na wyjeździe nie odnosił się z dystansem do rodaków...

Marcin Mroczek pokazał zaskakujące zdjęcie
Instagram
Newsy
Marcin Mroczek ogolił się na łyso?! Zaskakująca metamorfoza gwiazdora "M jak miłość"!

Marcin Mroczek ogolił głowę na łyso?! Aktor opublikował w sieci nowe zdjęcie i zaskoczył swoim wyglądem. Marcin już od 18 lat gra w serialu "M jak miłość" i przez ten czas przyzwyczaił nas do swojego "grzecznego" wizerunku- teraz jednak będziecie mogli zobaczyc go w całkiem innym wydaniu! Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcie Marcina Mroczka! Marcin Mroczek zmienia wizerunek? Czy gwiazdor "M jak miłość" rzeczywiście ogolił się na łyso, a może to tylko charakteryzajca na potrzeby filmu? Marcin Mroczek zdradził bowiem, że zdjęcie zostało zrobione właśnie na planie najnowszej produkcji w której wystąpi razem z bratem, Rafałem.  Nieco inaczej niż zwylke 🧐 #film #nie #do #poznania #actorslife #makeup #charakteryzacja #łysy #razjeszczeraz #krecimy- napisał na Instagramie.  Jak na zdjęcie braci Mroczek zareagowali internauci?   Jej, jaki łysy 😂   Teraz da się Was odróżnić 😅 masz jakiś czepek który wyglada jakbyś nie miał włosów ? Czy naprawdę nie masz ? 😊❤️- pisali fani.  Zobaczcie sami, jak na planie filmowym prezentują się bracia Mroczek!   Zobacz także:  Marcin Mroczek wygrał Eurowizję, a Rafał wystąpił w hitowym teledysku. Czego jeszcze nie wiecie o najsłynniejszych polskich bliźniakach? Przekonajcie się! Marcin Mroczek pokazał zaskakujące zdjęcie.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner