Party Stories
Połowa "Zawsze warto" za nami. Jak uważnie oglądałaś serial? QUIZ
Seriale

QUIZ! Połowa "Zawsze warto" za nami! Jak uważnie oglądałaś? Sprawdź się!

Za nami już 6. odcinków serialu "Zawsze warto" (dziś o 21:05 w Polsacie kolejny, siódmy), a więc to idealna pora na nowy QUIZ! Jak uważnie śledzisz życie bohaterek produkcji - Ady, Doroty i Marty? Sprawdź się w naszym teście!

Zobacz także: Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Którą z bohaterek Zawsze warto jesteś?
Seriale
Którą z bohaterek serialu "Zawsze warto" jesteś? Sprawdź! PSYCHOTEST!

Wiemy, że nie brakuje tu wiernych fanów serialu "Zawsze warto"! Dlatego dla wszystkich mam kolejną, świetną zabawę, tym razem psychotest! Którą z bohaterek serialu jesteś? Do której Ci najbliżej? Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati) i Ada (Julia Wieniawa) to bardzo silne kobiety, które mimo trudności, zawsze starają się wyjść na prostą! Z którą najwięcej Cię łączy? Przekonaj się sama!

Zobacz także: QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Wiemy, że nie brakuje tu wiernych fanów serialu "Zawsze warto"! Dlatego dla wszystkich mam kolejną, świetną zabawę, tym razem psychotest! Którą z bohaterek serialu jesteś? Do której Ci najbliżej? Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati) i Ada (Julia Wieniawa) to bardzo silne kobiety, które mimo trudności, zawsze starają się wyjść na prostą! Z którą najwięcej Cię łączy? Przekonaj się sama! Zobacz także:   QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Marta ujawni prawdę o swoim małżeństwie
Seriale
"Zawsze warto": Marta ujawni prawdę o swoim małżeństwie. Wybrała szczególny moment!

W najnowszym odcinku "Zawsze warto" (już w środę o 21:05) w Polsacie Marta (Weronika Rosati) wyjawi prawdę na temat swojego małżeństwa! Wybierze dość szczególny moment, bowiem odnowę przysięgi małżeńskiej swoich rodziców - Witolda (Mariusz Bonaszewski) oraz Marii (Małgorzata Pieczyńska). Ma jednak dość szeptów i plotek! Co takiego powie? Zobaczcie zwiastun! Zobacz także :  QUIZ: Jak uważnie oglądasz serial "Zawsze warto"? Sprawdź się!

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
"Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni" Pierwszy poważny konflikt w "Rolnik szuka żony"

Już w najbliższą niedzielę, 6 września, Telewizyjna Jedynka wyemituje kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Co tym razem wydarzy się w show o poszukujących miłości rolnikach? W poprzedniej odsłonie programu kandydatki przyjechały do domów Seweryna, Jakuba, Sławomira i Adriana. Teraz widzowie zobaczą, jak panie radzą sobie na gospodarstwie! Jak panie będą próbowały zdobyć serca rolników? Czy kandydatki będą ze sobą ostro rywalizować?  Na kandydatki rolników czeka sporo pracy! W sieci pojawił się już zwiastun nowego odcinka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", z którego wynika, że na kandydatki rolników czeka sporo pracy, ale i sporo śmiechu! Ale czy pojawią się pierwsze konflikty między paniami? Wypowiedź Agaty może świadczyć o tym, że w programie nie zabraknie wielkich emocji i rozczarowań! Nie zawsze wszyscy będą zadowoleni - przyznaje jedna z kandydatek Adriana.  Co wydarzy się w nowym odcinku "Rolnika"? Jak kandydatki Seweryna, Jakuba, Adriana i Sławomira poradzą sobie z codziennymi obowiązkami? Jak będą relaksować się po całym dniu ciężkiej pracy? Czy między uczestnikami show TVP zacznie iskrzyć? Tego dowiemy się już wkrótce. Tymczasem zobaczycie zwiastun programu "Rolnik szuka żony"! Myślicie, że wszyscy rolnicy odnajdą swoje szczęście?  Zobacz także:  Masz już swojego ulubieńca w programie "Rolnik szuka żony"? Wybierz go głosując w naszym plebiscycie! Zwiastun programu "Rolnik szuka żony".   Podoba się Wam 6. edycja programu?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner